Jennifer Aniston da Marvel'a savaş açtı

Jennifer Aniston da Marvel'a savaş açtı

Büyük yönetmen Martin Scorsese geçtiğimiz hafta Marvel filmlerinin sinema sayılmaması gerektiğini söylediği açıklamasıyla sanat dünyasında bir tartışma başlatmıştı. Amerikalı oyuncu Jennifer Aniston da Scorsese'yi takip etti ve benzer açıklamalar yaptı...

11 Ekim 2019, Cuma 15:11 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ünlü yönetmen Martin Scorsese’nin ardından Marvel sineması hakkında olumsuz görüş bildiren Hollywood yıldızı Jennifer Aniston, 'Marvel filmleri sinemaya zarar veriyor, bu filmler giderek Hollywood'u küçültüyor. Ben Meg Ryan'ın romantik komedilerini izlediğim zamanlara geri dönmek isterdim.' dedi.

Şöhreti yakaladığı Friends dizisinden sonra ağırlıklı olarak sinema filmleri çeken Aniston şimdilerde televizyona geri dönmeye hazırlanıyor. Yıldız oyuncu televizyona geri dönme sebeplerinden birsinin de sinemanın artık yeşil perdelerin önünde yapılan bir iş olmasını kendisini böyle çalışmak istememesi olduğunu da sözlerine ekledi.

Marvel filmleriyle ilgili tartışmayı ünlü yönetmen Martin Scorsese'nin bu filmleri gerçek sinema olarak değerlendirmediği, Marvel filmlerinin en iyi ihtimalle 'aktörlerin o filmlerin fiziksel yapısı içinde ellerinden gelen en iyi şeyi yapma çabaları' olarak gördüğünü söylemesi başlatmıştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sinemaseverlerin takip etmesi gereken 10 Instagram hesabı