Jennifer Aniston formunun sırrını açıkladı

52 yaşındaki Jennifer Aniston'ın bir fitness ikonu olduğunu söylesek yalan olmaz! Uzun süredir kendini aktif ve sağlıklı kalmaya adayan oyuncu, antrenman sırlarını da hayranlarıyla paylaşmayı ihmal etmiyor.

17 Mart 2021, Çarşamba 15:29 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Jennifer Aniston'ın yaşına rağmen genç göstermesi ve her daim fit kalması, onu adeta bir ikon haline getirdi. Hayranı olsanız da olmasanız da Jennifer Aniston'ın fit kalmasının sırları herkes bilmek istiyor. Aniston da bunun farkına varmış olacak ki, sosyal medyada egzersiz tüyolarını paylaşmayı ihmal etmiyor.

Jennifer Aniston, Instagram hesabından paylaştığı 2 hikaye ile egzersiz rutinini ortaya koydu. Köpeği Lord Chesterfield'ı 'egzersiz dostu' olarak tanımlayan Aniston'ın paylaşımında yoga matı ve dumble görünüyor.

Jennifer Aniston, mükemmel görünümünü korumak için çok çalışıyor. Çalışma süresi haftada 7 günü bulabiliyor ve egzersizin her seansı 1 buçuk saat sürebiliyor.

Aniston'ın kişisel antrenörü Leyon Azubuike, 'periyotlandırdığı' bir teknik izlediğini açıklayarak egzersiz seansının Aniston'ın programa uygun ölçeklendirdiğini söylemişti. Bu nedenle Aniston'ın antrenmanları, haftada üç gün 45 dakikalık seanslar ile haftanın yedi günü zorlu programlara kadar değişiyor.

Leyon egzersiz detaylarına dair şunları söyledi:

Boks yapıyoruz, ip atlıyoruz, kuvvet antrenmanı yapıyoruz, direnç bantlarıyla çok iş yapıyoruz.

Jen, daha önce kendisinin de bir yoga tutkunu olduğunu ve egzersizine spin dersleri eklemeyi sevdiğini açıklamıştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Koreli beslenme uzmanı cevapladı: Türk yemekleri ile sağlıklı beslenmek mümkün mü?