Önceki Fotolar

Jennifer Lopez film çekiminde düğün provası yaptı

Jennifer Lopez hayatının en hareketli ve mutlu dönemlerinden birini yaşıyor. Başrolünde olduğu film Hustlers'ın gösterime girmesinden hemen sonra yeni bir filmin çekimlerine başlayan güzel yıldız bir yandan da hayranlarının merakla beklediği düğününe hazırlanıyor...

19 Ekim 2019, Cumartesi 16:35 Son Güncelleme:
A A

Bu nişanın hemen ardından iddialı filmi Hustlers'ın çekimlerini bitiren Lopez bugünlerde yeni film projesi romantik komedi Marry Me (Evlen Benimle) için koşuşturuyor.


Başrollerini Owen Wilson ve GoT dizisinden hatırlayacağınız John Bradley ile paylaştığı bu filmde Lopez bir rock yıldızıyla evlenmek üzereyken aldatıldığını öğrenen bir kadını canlandırıyor.
Filmde aldatıldığını öğrenince nişanlısından ayrılıp gönlünü sıradan bir hayranına kaptırdığını izleyeceğimiz Lopez New York'ta devam eden çekimlerde kameraların karşısına gelinlikle çıktı.

Jennifer Lopez, çekimlerde giydiği Zuhair Murad tasarımı kristal işlemeli gelinliği ile masal perilerine benzetildi. 7 ay önce Alex Rodriguez ile nişanlanan Lopez, özel hayatında da gelin olmaya hazırlanıyor.


Lopez'in gelinlikli fotoğraflarını gören hayranları güzel yıldızı kuğular gibi zarif diye tanımlarken bir yandan da kendi düğününün provasını yaptığını söylediler. Oldukça gösterişli olan bu film icabı gelinlik bir yana, JLo'nun asıl düğününde nasıl bir gelinlik giyeceği de şimdiden merakla beklenmeye başlandı...

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Demet Akalın ile Özlem Ada Şahin birbirine girdi!