Jennifer Lopez filmlerinden 8 unutulmaz stil

Jennifer Lopez filmleri, şarkıcının aslında sanatsal yönden en saygı duyulacak eserleriyken biz başarısının gözardı edildiğini düşünüyoruz. Jennifer Lopez yalnızca sesi ve şarkılarıyla değil tarzıyla da anılması gerekiyor. Bunda elbette her giydiğini yakıştıran havasının etkisi var. Dikkatli incelendiğinde Jennifer Lopez, her filminde ayrı bir moda ikonu aslında. İşte Jennifer Lopez'in filmlerindeki en unutulmaz 8 stili!

01 Ağustos 2020, Cumartesi 13:24 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
 Maid In Manhattan

Maid In Manhattan

Macera aramadan akılda kalıcı olmanın mümkün olduğunu gösteren enfes bir stil. Bronz ten üstünde pudra rengi, elbisenin bir ton koyusu mercan rengi dudaklar, boş gerdanı ölçülü bir şekilde dolduran gerdanlık. Hazırsınız' ister galaya katılın, ister havuzbaşı düğüne, ister üniversite mezuniyetine. 

 The Cell

The Cell

Kimin aklına siyah transparan bir elbisenin gerdan kısmına kırmızı tül eklemek gelir ki! Gelmediği için unutmuyoruz işte. Saç uçlarındaki kızıllar ve kızıl dudaklar da ikonik görünümü destekliyor. Şu anda böyle bir stilin kırmızı halıda göründüğünü düşünsenize!

The Wedding Planner

The Wedding Planner

O sivri uçlu papuçları hangimiz özlemedik ki! Ayakkabı, dış giyim ve çantanın aynı renkte kullanıldığı en iyi kombinlerden biri bu. J.Lo'nun paltosu Prada, takımı Emporio Armani, çantası ise klasik bir Armani.


The Wedding Planner

The Wedding Planner

Şöyle bir bakınca yaka kısmı Meghan Markle'ın gelinliğine ne kadar benziyor öyle değil mi... Gelinlikte abartı sevenlerin pek hoşuna gideceğini düşünmediğimiz bu gelinlik her şeyiyle sadeliğin savunucusu. 

Shall We Dance

Shall We Dance

Dans sahnesi zaten tek başına yeterince seksi değilmiş gibi, beir de elbisenin zamansızlığı... Biz elbisenin hâlen pek çok stile ilham olduğunu düşünüyoruz. İki yanda iki yırtmaç ve üst bedeni tamamen kaplayan drape ile görünüm tamamlanmış. 


Enough

Enough

Bu spor tarz adeta spora başlamak isteyip başlayamayanlara motivasyon verceek tarzda. Eğer spora ihtiyacı olan, ancak başlamak konusunda sıkıntısı olan arkadaşlarınız varsa ona b fotoğrafı gösterin.

Gigli

Gigli

Kovboy çizmesi olmadan kovboy görünümü nasıl yakalanır? Dalgalı saçlar, slim fit gömlek, kahverengi deri ceket ve kahverengi bir kemer. Bir eksiğiniz var, tabancanız...

U-Turn

U-Turn

Turuncu mu yoksa kırmızı mı? Rengin isminin pek önemi yok ama Jennifer Lopez burada sadece güzelliğini göstermek istemiş gibi değil mi? Yerinde bir dekolte, V yakayı destekleyen bir kolye ve düz saçlar. 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Moda ikonu olunur mu, doğulur mu?