Jennifer Lopez formunun sırrını verdi

Jennifer Lopez sosyal medya hesabından 48 yaşında güzel ve çekici görünmenin sırrını paylaştı

18 Ağustos 2017, Cuma 09:51 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Jennifer Lopez, dillere destan vücudu için durmadan çalışıyor. Seksi güzel, Perşembe günü Instagram hesabından paylaştığı gönderilerde, bunun için ne kadar çabaladığını bir kez daha gösterdi.

48 yaşındaki yıldız, paylaştığı videoda seksi dekoltesi ve kusursuz vücuduyla şov yaptı. Siyah spor sütyeni, gri kısa yeleği ve koyu gri taytıyla kıvrımlarını ortaya çıkaran başarılı şarkıcı, uzun saçlarını havadan topuz yapmıştı. Makyaj yapmayan Lopez, doğal güzelliğini ilerleyen yaşına rağmen koruduğunu bir kez daha kanıtladı.

Özellikle kadınların son zamanlarda daha sıkı ve şekilli kalçalara kavuşmak üzere yaptığı Squat çalışmalarını yaparken görüntülenen Jennifer Lopez böylelikle formunun sırrını da vermiş oldu.

Bir an olsun boş durmayan Lopez, sanat camiasının arı gibi çalışan isimlerinden. Egzersiz videolarını ‘Sporumuzu yeni bitirdik, şimdi de 12 saatliğine sete kapanıyoruz’ açıklamasıyla paylaşan güzel, yoğun çalışma programında bile sporundan vazgeçmediğini gösterdi.

Daha sonra aracına binen yıldız isim, kameraya yorgun bir gülümsemeyle bakarak poz verdi ve başrolünü canlandırdığı ‘Shades of Blue’nun çekimleri için sete doğru yola çıktı.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder