Jennifer Lopez gözyaşlarına boğuldu

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Jennifer Lopez, jürisinde yer aldığı American Idol yarışmasının geçen haftaki bölümünde gözyaşlarına boğuldu

21 Mart 2016, Pazartesi 13:51
A A

45 yaşındaki Lopez, yarışmacılardan La Porscha Renae'nin seslendirdiği hüzün dolu şarkıyı dinlerken duygularına hakim olamadı. ünlü yıldız iki gözü iki çeşme ağladı. Şarkı bitince de yarışmacıyı ayağa kalkarak alkışladı.

"Yıllarca aile içi şiddete maruz kaldığını söyleyen yarışmacı La Porscha Renae, No More Drama adlı şarkının tüm bu kötü günlerden kurtuluşunu simgelediğini anlattı. Lopez, yarışmacıya "Sen bu şarkıyı öylesine güzel söyledin ki! Şarkının her bir kelimesini hissettim. Bana bu anları yaşattığın için teşekkür ederim" dedi.

"Lopez gözyaşları içinde "Biliyorsunuz, hepimiz zaman zaman böyle şeyler yaşadık" dedi. Şarkısıyla Lopez'i ağlatıp diğer jüri üyelerini de etkileyen La Porsha, 18 yaşındayken "hayatının aşkı" olduğunu düşündüğü bir adamla tanıştığını anlattı. Ama genç kadın daha sonra aşık olduğu adamın, kendisine eziyet ettiğini, duygulu bir şekilde anlattı.

"Lopez'i ağlatan genç yarışmacı "Zamanla benimle ilgili her şeyden nefret etmeyle başladı. Saçlarımdan nefret etti, sesimden nefret etti. Beni ben yapan her şeyden nefret etti" diye konuştu. Küçük kızı sayesinde hayata döndüğünü anlatan genç kadın, sezon boyunca bütün jüri üyelerini en çok etkileyen yarışmacı olmuştu.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Semih Öztürk'ün hain Survivor planı