Jennifer Lopez ilham perisi oldu

Jennifer Lopez, yeni Instagram mesajında hayranlarına iyimser olmalarını ve şükretmeleri gerektiğini hatırlattı. Bunu yaparken melek kostümüyle ışıl ışıl göründüğü bir fotoğrafını paylaşan yıldız, corona virüs günlerinde sevenlerine umut olmaya çalışıyor.

05 Mayıs 2020, Salı 14:14 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

50 yaşındaki şarkıcı Jennifer Lopez, 119 milyon takipçisine corona virüs sebebiyle morallerini bozmamalarını, başlarını hep dik tutmalarını öğütledi.

Bu belirsiz zamanlarda düşünmenin ve şükretmenin önemli olduğunu söyleyen Lopez, bu nasihatlarını pozitif fotoğraflarıyla da güçlendirdi.

Jennifer Lopez yeni fotoğraflarında, A kesim eteği içinde uçuyor gibi görünüyor. Lopez verdiği pozlar sırasında mükemmel dansçı vücudunu bir kez daha gözler önüne serdi.

Ünlü yıldızın Instagram mesajı ise şöyle:

Bu zamanda düşmek, her şeyin yanlış gittiğini düşünmek, neye sahip olmadığımızı görmek ve cevaplarını bilmediğimiz sorular sormak çok kolay... Ben gözlerimi açar açmaz minnettar olduğum üç şeyi söylemeyi alışkanlık haline getirdim.

'Pozitif kalın, güvende kalın'

'Pozitif kalın, güvende kalın'

Geceleri ise yatakta yatarken o güne dair iyi olan üç şeyi yüksek sesle söylüyorum. Bunlar her şey olabilir... Söylediğim her şeyi her gece değiştirmeye çalışıyorum, böylece her gün aynı kalmıyorlar. Pozitif kalın, güvende kalın. Sizi seviyorum, hepinizi özledim... Yakında tekrar birlikte olacağız.

Jennifer Lopez'in hem hayranları hem de en az onun kadar ünlü olan takipçileri post'a binlerce yorum bıraktı. Kourtney Kardashian, 'minnettar olduğunuz üç şeyi söyleyin' fikrinin kendisine ilham verdiğini itiraf etti. Kardashian, "Eskiden ben de bunu yapardım! Tekrar başlamam için iyi bir hatırlatma oldu" diye yazdı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hadise'den ilan-ı aşk