Jennifer Lopez modanın da kraliçesi oldu

Jennifer Lopez çok uzun yıllardır pop müziğin en sevilen sesleri arasında gösteriliyor. Lopez bu günlere gelirken giyimiyle de çok beğeniliyor ve artık modanın kraliçesi sıfatını da almış durumda...

18 Nisan 2019, Perşembe 09:24 Son Güncelleme:
A A

Popun divası Jennifer Lopez (49) modanın prestijli kurumu Amerikan Moda Tasarımcıları Derneği (CFDA) tarafından ‘Yılın İkonu’ seçildi.

Lopez, son bir yıl boyunca yaptığı seçimlerle modaya ilham verdi.

Şarkıcı, ödülünü 3 Haziran’daki görkemli törenle alacak. Aynı ödül, daha önce Beyonce, Rihanna gibi yıldızlara verilmişti.

Lopez ilerleyen yaşına rağmen güzelliğini korumak, fit kalmak ve performansını düşürmemek için arı gibi çalışmasıyla tanınıyor.

Lopez, bedenine yaptığı bu yatırımı ödül törenlerinde, konserlerinde ve kırmızı halı geçişlerinde seçtiği harika tasarımlarla da taçlandırıyor.

Yıllar içinde modanın değişimini çok iyi gözlemleyen Lopez her zaman en gözde modacılarla çalışıyor ve her giydiği kıyafetle moda dünyasına damga vurmayı başarıyor.

Gündelik hayatında hep spor kıyafetler içinde gördüğümüz Lopez rahat şıklığını bir anda göz kamaştırıcı bir hale sokmayı da çabucak başarıyor.

Lopez bu yıl özellikle Oscar töreni partisinde giydiği bu mavi kostümle dikkat çekmişti. Göz alıcı bu tasarım modacı Zuhair Murad imzalı...

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Selfie çekmek isteyen model uçurumdan düşerek hayatını kaybetti