Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez'in arasına Minnesota Timberwolves girdi

Koronavirüs sebebiyle düğünlerini erteleyen Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez 4 senelik ilişkilerini bitirdi. Lopez ve Rodriguez ayrılığının perde arkası ortaya çıktı.

17 Nisan 2021, Cumartesi 11:27 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Jennifer Lopez (51) ile Alex Rodriguez (45) dört yıllık birlikteliklerini önceki gün sonlandırmıştı. Ayrılıkta Rodriguez'in bir ekran yıldızına attığı mesajların etkili olduğu iddia ediliyordu. Başka bir iddia daha çıktı.

Buna göre Rodriguez'in geçen haftalarda Minnesota Timberwolves basket takımına ortak olması, ilişkide bardağı taşıran son damla oldu.

Çünkü Rodriguez, takım için sürekli Minnesota'ya gitmek zorunda kalacaktı. Lopez de takım için Las Vegas'ta bir merkez kurulmasını ve şöhretiyle takımı desteklemeyi önerdi. Bu konuda orta yolu bulamadılar.

Alex Rodriguez ile nişanlanan Jennifer Lopez, aldatıldığı iddiasıyla gündemdeydi. Bu iddialar uzun süredir gündemde olsa da Lopez bu iddialara kulak asmıyordu. Koronavirüs nedeniyle düğünlerini erteleyen çiftten herkesi şaşırtan bir açıklama geldi. 

Ünlü çift ayrıldıklarını duyurarak "Arkadaş olarak kalmanın daha iyi olacağını düşündük, birbirimize destek olmaya devam edeceğiz, çocuklarımız için en iyisini diliyoruz" dediler.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Öykü Çelik ve İsmail Berhan’ın düğün tarihi belli oldu