Jennifer Lopez: 'Yüzü güzel poposu büyük' dediler

Ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, New York'ta katıldığı bir panelde, kariyerinin ilk yıllarında herkesin kendisini çok eleştirdiğini ve 'Şarkı söyleyemiyor', 'Yüzü güzel ama poposu büyük' gibi negatif yorumlarda bulunduklarını açıkladı

29 Kasım 2018, Perşembe 17:00 Son Güncelleme:
A A

Şarkıcı ve oyuncu Jennifer Lopez, önceki gün New York’ta bir panele katıldı. 

Konuşma sırasında şarkıcılığa ilk başladığı yıllarda herkes tarafından çok eleştirildiğini anlatan, Lopez, zor günler geçirdiğini söyledi.

Jennifer Lopez "1997'de Selena filmiyle şöhrete kavuştuğum andan itibaren acımasızca eleştirildim" dedi.

O dönem çok fazla üstüne gelindiğini de ifade eden JLo, “Kariyerimin başında herkes benim için ‘O dans edemez, O şarkı söyleyemez, rol yapamaz, yüzü güzel ama poposu büyük' gibi yorumlar yapıyordu" dedi.

49 yaşındaki güzel şarkıcı sözlerine şöyle devam etti:

"Bu durum uzun süre canımı yaktı. Zamanla negatif yorumları önemsememeye başladım. Üretmekten asla vazgeçmeyeceğimi söyledim. ‘Ben mükemmel bir şarkıcıyım, oyuncuyum ve dansçıyım' dedim. Böyle de devam edeceğimi anlattım ve yaptım. Pes etmedim. Herkesten çok daha fazla çalıştım.”

Zamanla özgüveninin yerine geldiğini söyleyen Latin yıldız, özellikle genç kadınlara hayallerinden vazgeçmemeleri konusunda çağrıda bulundu.


Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.