Jennifer Lopez'den beş Türk'e yakın takip!

Instagram’daki takipçi sayısı 86 milyonu aşan Jennifer Lopez’in iki Türk gencini takibe alması, sosyal medyada olay yarattı. ABD’li yıldızın takip ettiği Türk sayısı da beşe ulaştı

09 Ocak 2019, Çarşamba 09:15 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Dünyaca ünlü ABD'li oyuncu ve şarkıcı Jennifer Lopez'den Türk hayranlarına büyük jest… Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ve Instagram'da 86.6 milyon takipçisi bulunan Jennifer Lopez'den geçen günlerde Türk hayranlarını sevindirecek bir hamle geldi. Instagram'da 1090 kişiyi takip eden sanatçı, kendisini takip eden 2 Türk gencini kısa süre önce takibe aldı.

49 yaşındaki yıldız; Ogan Cihan Öcal ve İzmirhan adlı kullanıcıları sosyal medyada takip etmeye başladı. Daha önce de Gürkan Bilgin, Deniz Şevval ve İrem Üçyaşar isimli Türkleri takip eden ünlü yıldızın, böylece takibe aldığı Türk sayısı da beşe çıktı.

'BİZİ DE TAKİP ET'

'BİZİ DE TAKİP ET'

Sanatçının neden takip ettiği bilinmeyen bu 5 şanslı hayranına özenen pek çok kişi, Lopez'i "Bizi de takip et" diye yorum yağmuruna tuttu. ABD'li yıldızın takip ettiği Türk fanlarını konserlerine de davet edeceği öğrenildi. (Takvim)

Gürkan Bilgin

Gürkan Bilgin

Ogan Cihan Öcal

Ogan Cihan Öcal

İzmirhan

İzmirhan

İrem Üçyaşar

İrem Üçyaşar

Deniz Şevval

Deniz Şevval

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Songül Karlı yine çok iddialı! Mesajlardan sonra paylaşımını yorumlara kapattı