'Jennifer sıkıcı, Angeline harika'

Hollywood'un 'karizma' canavarı Brad Pitt, geçmiş ve şimdiki özel hayatını Parade dergisine anlattı

16 Eylül 2011, Cuma 13:19
A A

Usta aktör Pitt, Amerikan Parade dergisine yaşadığı ilişkiler hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Brad, uzun zamandan beri ilk defa bu kadar ayrntı vererek konuştu.

Üstelik Jennifer'dan epey yakınarak, Angelina'yı da göklere çıkararak... Brad Pitt, Angelina Jolie'yle olan birlikteliğini yaptığı en akıllıca iş olarak değerlendirdi.

Angelina'nın çocuklarının annnesi olmasından dolayı yaşadığı gururdan bahsetti. 47 yaşındaki aktör, 'Moneyball' isimli son filminin tanıtım dönemi için yaptığı bu röportajda filmden çok Jolie-Aniston açıklamarıyla gündeme geldi.

Dergiye, "90'lı yılları saklanarak ve tüm bu ünlü kakafonilerini göğüslemek zorunda kalarak geçirdim" şeklinde konuştu. "Sanırım evliliğim biraz böyle gelişti. Bu tip patetik duygulardan kurtulmak, kendimi kurtarmak için" dedi.

2000 yılında Aniston'la evlenen Brad, beş yıl evli kalmıştı. Angelina Jolie'nin muhteşem bir anne olduğuna da değinen oyuncu, "Herkes gibi günü geldiği zaman evleneceğiz. Yedinci çocuğu ise henüz düşünmüyoruz" diyerek evlenip evlenmeyeceklerine dair dönen dedikodulara da noktayı koymuş oldu.

Başrolünü Brad Pitt'in oynadığı 'Moneyball' filmi, 23 Eylül'de ABD'de gösterime girecek.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.