Jeremy Renner: Corona virüs nedeniyle nafakam düşürülsün

Hollywood yıldız Jeremy Renner, corona virüs nedeniyle işlerinin etkinlediğini belirterek eşine ve çocuğuna ödediği nafakanın düşürülmesini talep etti.

27 Mart 2020, Cuma 11:31 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Dünyayı etkisine alan corona virüs salgınıyla mücadele sağlıkta olduğu kadar ekonomide de devam ediyor. Her ülkede ve sektörde farklı tedbirler alındığı bugünlerde Hollywood yıldızı Jeremy Renner mahkemeye başvurdu.

30 bin dolar olan nafakasının 11 bin dolara düşürmek istiyor

30 bin dolar olan nafakasının 11 bin dolara düşürmek istiyor

Marvel'in Yenilmezler (Avengers) serisinde canlandırdığı Clint Barton / Hawkeye karakteriyle dünya çapında üne kavuşan oyuncu ayda 30 bin dolar olan nafakasının 11 bin dolara düşürmek için indirime başvurdu.

Oyuncu, ayrıldığı eşi Sonni Pacheco ve çocuğuna ödediği nafakaya dair mahkemeye "İçinde bulunduğumuz sıra dışı durumda düşen gelirden dolayı indirime gidilmesini istiyorum" dedi.

2021 yılında Disney+ dizisi Hawkeye ile seyirci karşısına çıkacak olan Jeremy Renner, geçen ekimde 6 yaşındaki kızı Ava için velayet mücadelesi verdiği eşi Sonni Pacheco'nun aile içi şiddet iddialarıyla gündeme gelmişti.

'Kızımız uyurken ağzıma silah soktu'

'Kızımız uyurken ağzıma silah soktu'

Pacheco, “Jeremy Renner ağzına bir silah dayayıp hem kendisini hem de beni öldürmekle tehdit etti, kızımız Ava yatak odasında uyurken ağzıma silah soktu, ardından silahı ağzımdan çıkararak tavana ateş etti” açıklamasında bulunmuştu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Survivor'dan elenen Melis Sezer duygularını ilk kez anlattı