Johnny Depp - Amber Heard davasında yeni iddia: Üçlü ilişki yaşıyorlardı

ABD'li oyuncu Johnny Depp ile eski eşi Amber Heard arasında sular durulmuyor. Bu kez, Heard'ün Depp ile evliliği devam ederken Elon Musk, İngiliz model Cara Delevingne ile üçlü ilişki yaşadığı iddia edildi.

18 Haziran 2020, Perşembe 14:30 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Rum Diaries adlı filmin setinde karşılaşan ve iş arkadaşlıkları aşka dönüşen Johnny Depp ile Amber Heard, 2015 yılında evlendiler.


Bu aşk için iki çocuğunun annesi Vanessa Paradis'den ayrılan Depp'in mutluluğu uzun sürmedi. 2017 yılında çift boşanacağını açıkladı. Bu dönemde Heard, kocası Depp'in kendisine şiddet uyguladığını ileri sürdü, mahkemeye bununla ilgili belgeler sundu.

Ses kayıtlarını mahkemeye sundu

Ses kayıtlarını mahkemeye sundu

Çok geçmeden usta aktörden karşı atak geldi. Depp, asıl şiddet mağdurunun kendisi olduğunu ileri sürüp bir dava açtı. Eşi Heard ile yaşadığı tartışmayla ilgili ses kayıtlarını da mahkemeye sundu.

Öte yandan Johnny Depp, dava sırasında evli oldukları dönemde eşi Amher Heard'ün kendisini aldattığını da iddia etti. Kendisi film çekimindeyken Elon Musk'ın eşi Heard ile birlikte yaşadığı eve geldiğini ileri sürdü.

Bu iddiaya ilişkin görüntüler basına da yansıdı. Zaten Depp'e boşanma davası açtıktan bir süre sonra Amber Heard ile Elon Musk çok da uzun sürmeyen bir ilişki yaşadı.

Çiftin evine ziyarette bulunuyordu

Çiftin evine ziyarette bulunuyordu

Son olarak Depp ve Heard'ün Los Angeles'taki komşuları model Cara Delevingne'in de ilişkide yer aldığını iddia etti. Komşuların iddialarına göre; Delevingne ve Musk, Depp ile Heard'ün evli olduğu 2016 yılında çiftin evine ziyarette bulunuyordu.

Komşuların bu iddialarından yola çıkan Johnny Depp'in avukatları da Amber Heard, Elon Musk ve Cara Delevingne'in bu dönemde üçlü bir yakınlık içinde bulunduğunu ileri sürdü.


Johnny Depp ile Amber Heard'ün evli oldukları dönemde yaşadığı apartmanın görevlisi de Musk, Heard ve Delevingne'i sık sık asansörde birlikte gördüğünü iddia etti.


Heard ile Musk'ın, Los Angeles'taki apartmanın asansöründe çekilen pozları da bir süre önce basına yansımıştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Survivor Barış Murat Yağcı hayat hikâyesini anlattı