Jordana Brewster başkasının aracına binmeye çalıştı

Oyuncu Jordana Brewster (40) önceki gün oğluyla birlikte objektiflere takıldı. Brewster, aracını park ettiği yere giderken kapısını açmaya çalıştığı aracın kendisine ait olmadığını fark etti.

31 Ocak 2021, Pazar 13:03 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ünlü oyuncu Jordana Brewster önceki günü oğluyla birlikte gezerek geçirdi. Los Angeles'taki güzel havanın keyfini çıkaran anne- oğul, son olarak da bir kahve dükkanına uğradı.

Brewser bir ara Rowan'ın botunun bağcığının çözüldüğünü fark etti. Güzel oyuncu yere eğilip minik Rowan'ın botunun bağlarını düzeltti.

Brewster sonra da oğluyla birlikte hızlı adımlarla yürüyerek aracını park ettiği yere yöneldi. Fakat bir anda kapısını açmaya çalıştığı aracın kendisine ait olmadığını anladı.


Sonra biraz daha ilerleyerek kendi aracını buldu ve oğluyla birlikte binerek evin yolunu tuttu.


40 yaşındaki Jordana Brewster, 2007 yılında yapımcı Andrew Form ile evlendi. Çiftin dört yaşında Rowan ve yedi yaşında Julian adında iki tane oğlu bulunuyor.


Fakat Jordana Brewster, geçtiğimiz temmuz ayında eşine boşanma davası açtı. Kısa bir süre sonra da yeni aşkıyla kamuoyunun karşısına çıktı.


Brewster'ın yeni sevgilisi teknoloji yatırımlarıyla tanınan 44 yaşındaki Mason Morfit. İş insanının da geride bıraktığı bir evliliği ve bu evlilikten üç tane çocuğu bulunuyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İbo Show’da Ali Sunal ve Bülent Serttaş’ın zor anları!