Josef de Souza Galatasaray ve Beşiktaş'ın teklif sürecini anlattı

Beşiktaş'ın dinamosu Josef de Souza, ikinci Türkiye macerasını yaşıyor. Daha önce Fenerbahçe'de oynayan Josef, sezon başında Beşiktaş'a bonservissiz gelmişti. Josef, transfer sürecini ve Beşiktaş'ta geçirmekte olduğu başarılı günleri anlattı.

23 Şubat 2021, Salı 12:26 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
'JOKER NECİP'

'JOKER NECİP'

Fenerbahçe ve Galatasaray ile mücadele içerisindeyiz. Arkadan da Trabzonspor geliyor. Onlar da yarışın içinde olacaklardır. Eğer futbol saha çizgileri içerisinde kalırsa Beşiktaş bu yarışın favorisidir. 
Ayrıca taraftarımızın sevgi gösterileri için teşekkür ederim. Ama joker ben değilim. Joker Necip. Her pozisyonda oynayabiliyor.

FENERBAHÇE'DEN NASIL AYRILDI?

FENERBAHÇE'DEN NASIL AYRILDI?

İlk başta kendim adına şunu söylemek isterim. Josef de Souza çok inatçı. İlk sezonda Fenerbahçe'de 48 maç oynadım. Ligi Beşiktaş'a kupayı da Galatasaray'a kaybettik. Çok fazla eleştiri aldım ve takımdan ayrılmam gerektiği söylendi. Dönemin başkanı o zaman Aziz Yıldırım. Menajerimi aradı ve kulüp bulmasını söyledi. Menajerime sakin olmasını söyledim. Bugün buradayım çünkü hep mücadeleci ve inatçı tavrımdan dolayı bir şeyler elde ettim.

"GALATASARAY DA İSTEDİ"

"GALATASARAY DA İSTEDİ"

Transfer döneminde Galatasaray'ın da ilgisi oldu ama pazarlık sürecinde en dik duruşu Beşiktaş sergilediği için buraya geldim. Taraftarın sevgisini ve saygısını kazanacağımı biliyordum ama bu kadarını tahmin etmemiştim.

"ŞAMPİYONLUK PRİMİNİ BAĞIŞLAYACAĞIM"

Allah'ın bana verdikleri için Allah'a şükretmek istiyorum. Her gün futbol oynadığım için, orada bütün mücadelemi gösteriyorum. Sınırlı imkanlarla büyüdüm ve yetiştim. Kendimi özel hissediyorum. Bunca nimeti bana veren Allah'a şükrediyorum. Sahaya çıktığım zaman da bu nimeti en iyi şekilde göstermeye çalışıyorum. 
Eğer şampiyon olursak alacağımız primi Türkiye'deki ve Brezilya'daki hayır kurumlarına bağışlayacağım. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Fenerbahçe yine Vedat Muriqi'nin peşinde