Jude Law: Sıkıcı bir babayım

Şimdilerde Fantastik Canavarlar: Grindelwald Suçları filmiyle seyirci karşısına çıkan Jude Law, sosyal medyadan hiçbir şey anlamadığını söyleyerek ''Sosyal medyanın insan ilişkilerini zayıflatan bir şey olduğunu söyleyen, sıkıcı babayım'' şeklinde konuştu

18 Kasım 2018, Pazar 15:33 Son Güncelleme:
A A

Cuma günü gösterime giren Fantastik Canavarlar: Grindelwald Suçları (Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald) filminde genç Dumbledore'u canlandıran oyuncu Jude Law, Hürriyet'ten Barbaros Tapan'a çocuklarıyla olan ilişkisini anlattı.

''Bu jenerasyonun konuştuğu ortak dil sosyal medya... Bense hiçbir şey anlamıyorum. Akşam yemeğinin sonunda sosyal medyanın insan ilişkilerini zayıflatan bir şey olduğunu söyleyen, sıkıcı babayım'' diyen Jude Law, ''İnsanların düzeltilmiş, çeşitli filtrelerden geçmiş fotolarına bakmak hiç ilgimi çekmiyor. Ayrıca merak da ediyorum sosyal medya ile bu çeşit ilişkiye nasıl vakit buluyorlar'' şeklinde konuştu.

En büyük çocuğu 22 yaşında olan ve 5 çocuğu bulunan 45 yaşındaki İngiliz aktör, ''25 yıl önce birileri size 5 çocuğunuz olacağını söyleseydi ne derdiniz?''sorusuna, ''İlk tepkim 'mümkün değil' olurdu. Sonra büyük ihtimalle gülerdim, sonra da kabullenirdim 'neden olmasın?' derdim'' yanıtını verdi.

''Ben içinde olduğum zamanı yaşıyorum. Cesaretlendirilmek, teşvik edilmek istiyorum'' diyen Jude Law, ''Artistik merakımın doğru olduğunu, geçerli olduğunu görmek istiyorum ve bu merakımı harekete geçirmek istiyorum. Beklemektense kovalamak, araştırmak istiyorum. Sanırım öyle bir menajer olurdum'' dedi.

Müzikle uğraşan oğlunun menajeri olmak isteyebileceğini söyleyen oyuncu, ''Gerçi o beni istemezdi. Söylediğim hiçbir şeyi dinlemezdi. Felaket olurdu ikimiz birlikte çalışsak. Onun haricinde David Bowie'nin etrafında olmak, o boyuttaki yaratıcılığa şahit olmak isterdim'' ifadesini kullandı.

Sıradaki haber yükleniyor...