Önceki Fotolar

Jüpiter Oğlak transiti hangi burcu nasıl etkileyecek?

Bu transit, iş ve finans dünyasında büyük değişikliklerin habercisi. Çalışanın kazanacağı, pes etmemenin ve sabrın önem kazanacağı bir döneme girmiş bulunuyoruz. Bu transitin burçları nasıl etkileyeceğine gelirsek... // Ecesu Serbes

03 Aralık 2019, Salı 12:07 Son Güncelleme:
A A
Yay ve yükselen Yay:

Yay ve yükselen Yay:

2019 senesi içerisinde temelini attığınız her şey, koyduğunuz hedefler, aldığınız eğitimler vb. önümüzdeki 12 senenin kalitesini anlatıyor olacak. Para evinize giriş yapan Jüpiter, Satürn ve Plüton’un bu alandaki seyahatinin kısıtladığı maddi imkanlarınızı arttırmaya geliyor. Ancak Jüpiter’in olumlu durumları büyüttüğü gibi olumsuz durumları da büyüteceğini unutmayın. Sene boyunca kazançlarınız artabileceği gibi harcamalarınız da artabilir, veya mevcut finansal problemleriniz daha da büyüyebilir. Dikkatli olmanızda ve para biriktirmenizde fayda var.

Oğlak ve yükselen Oğlak:

Oğlak ve yükselen Oğlak:

Son yıllarda zorlayıcı etkilere sahip iki gezegen Satürn ve Plüton’un burcunuzda seyahat ediyor oluşu, son 1 senedir tutulmaların burcunuzda gerçekleşiyor oluşu ile birlikte sizi her anlamda zorluyor ve sınavlara sokuyordu. Oğlak burcunun dirençli doğası sayesinde karşınıza çıkan her zorlukla sabırla mücadelenize devam ediyor olsanız da, Jüpiter’in burcunuza gelişiyle birlikte biraz rahatlayabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Jüpiter’in 12 sene aradan sonra burcunuzdaki seyahati size yeni kariyer hedefleri, hayat amaçları ve kişisel hedefler alanında şans ve bolluk getirecek. Jüpiter’in aşk ve flört evinizdeki Uranüs’e yapacağı destekleyici açı ve evlilik evinizde etkili olan tutulmalar sayesinde özellikle 2020 senenin ilk yarısında sürpriz bir aşk durumu meydana gelebilir. 

Kova ve yükselen Kova:

Kova ve yükselen Kova:

Rüyalar, bilinç altı, ruh sağlığı, gizli düşmanlar alanınızda seyahat eden Jüpiter, burcunuza geçmeden önce bilinç altı temizliği yapmanız için size fırsat sunuyor. 2020 Aralık itibariyle burcunuza geçiş yapacak olan Jüpiter, size yeni başlangıçlar, yeni başarılar ve yeni hayat hedefleri getirecek. Jüpiter’in Oğlak seyahati boyunca içinize dönmek, ruhsal dünyanızı iyileştirmek ve kendinizi tanımak için uygun gökyüzü etkileri olacak. Psikolojik yardım ve destek alabilir, spiritüel alanlara yönelebilirsiniz. Jüpiter burcunuza geçmeden önce kendinizi ihmal etmemeli, sizi neyin mutlu neyin mutsuz ettiğini belirlemelisiniz.

Balık ve yükselen Balık:

Balık ve yükselen Balık:

Size destekleyici etkileri olacak olan Jüpiter haritanızın arkadaşlıklar ve sosyal çevre alanında seyahat edecek. Yeni bir arkadaş grubuna girebilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. İletişim evinizde seyahat eden Uranüs’ün etkisiyle ilginizi çeken bir konuda eğitim almaya başlayabilir, ortak ilgi alanlarına sahip olduğunuz kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Ayrıca, işten elde ettiğiniz gelirleri arttırmaya yönelik adımlar atabilir, karşılığını alabilirsiniz. Sene boyunca neyi hayal ettiğinize, neyi dilediğinize dikkat edin. Jüpiter Oğlak transiti hayallerinizi gerçekleştirmeniz adına destekleyici etkiler sağlayacak.

Yukarıdaki yorumları yükselen burcunuza göre okumanız daha uygun olacaktır. Eğer bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre de okuyabilirsiniz. Ancak, doğum haritası yükselen burç baz alınarak başladığı için ev dizilimleri yükselen burcunuza göre yapılmıştır.


Günlük ufak tefek tüyolar için instagram.com/astrochange hesabımı takip edebilirsiniz.


Danışmanlık randevusu ve bilgisi almak için astrowithecesu@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.


Şans sizinle olsun.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER İkizler burcu aşkta nasıldır?