Önceki Fotolar

Jüpiter Oğlak transiti hangi burcu nasıl etkileyecek?

Bu transit, iş ve finans dünyasında büyük değişikliklerin habercisi. Çalışanın kazanacağı, pes etmemenin ve sabrın önem kazanacağı bir döneme girmiş bulunuyoruz. Bu transitin burçları nasıl etkileyeceğine gelirsek... // Ecesu Serbes

03 Aralık 2019, Salı 12:07 Son Güncelleme:
A A
Balık ve yükselen Balık:

Balık ve yükselen Balık:

Size destekleyici etkileri olacak olan Jüpiter haritanızın arkadaşlıklar ve sosyal çevre alanında seyahat edecek. Yeni bir arkadaş grubuna girebilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. İletişim evinizde seyahat eden Uranüs’ün etkisiyle ilginizi çeken bir konuda eğitim almaya başlayabilir, ortak ilgi alanlarına sahip olduğunuz kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Ayrıca, işten elde ettiğiniz gelirleri arttırmaya yönelik adımlar atabilir, karşılığını alabilirsiniz. Sene boyunca neyi hayal ettiğinize, neyi dilediğinize dikkat edin. Jüpiter Oğlak transiti hayallerinizi gerçekleştirmeniz adına destekleyici etkiler sağlayacak.

Yukarıdaki yorumları yükselen burcunuza göre okumanız daha uygun olacaktır. Eğer bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre de okuyabilirsiniz. Ancak, doğum haritası yükselen burç baz alınarak başladığı için ev dizilimleri yükselen burcunuza göre yapılmıştır.


Günlük ufak tefek tüyolar için instagram.com/astrochange hesabımı takip edebilirsiniz.


Danışmanlık randevusu ve bilgisi almak için astrowithecesu@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.


Şans sizinle olsun.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER İkizler burcu aşkta nasıldır?