Jüri üyeleri şaştı kaldı... Hadise'den yarışmacıya olay teklif!

O Ses Türkiye'de Hadise, performansından çok etkilendiği yarışmacıya single çıkarma teklifinde bulundu

25 Kasım 2018, Pazar 16:00 Son Güncelleme:
A A
Jüri üyeleri şaştı kaldı... Hadise'den yarışmacıya olay teklif!

O Ses Türkiye yarışmasında, dün akşam yine hafızalara kazınan anlar yaşandı. Güçlü yarışmacıları ekibine katmak isteyen Jüri üyelerinin gösterdikleri çaba ise yarışmaya damga vuruyor. Son bölümde Hadise'nin yarışmacı Safi Ocak'a yaptığı teklif ise stüdyoda herkesin ağzını açık bıraktı.

ÇITAYI YÜKSELTTİ

O Ses Türkiye sahnesine çıkan Safi Ocak'ın performansından çok etkilenen Hadise, jüri üyeleri arasındaki vaat yarışında çıtayı daha da yükselterek herkesin ağzını açık bıraktı.

HADİSE'DEN GERİ ÇEVRİLMEYECEK TEKLİF ALDI

O Ses Türkiye sahnesinde performansını sergileyen Safi Ocak, 'Artık Kısa Cümleler Kuruyorum' şarkısıyla seyircinin karşısına çıktı. Sesiyle büyük beğeni toplayan Safi Ocak, Hadise'den geri çevrilmeyecek teklif aldı.

"SENİN YANINDAYIM"

Hadise, başarılı yarışmacıya "Stüdyo paranı ve şarkını ben karşılıyorum. Çıkaracağın single için senin yanındayım. Destekliyorum seni' dedi.

JÜRİ NE YAPACAĞINI BİLEMEDİ

Hadise'nin bu teklifi seyirciden alkış alırken, yarışmacı yoluna Hadise ile devam etme kararı aldı. Hadise'nin teklifinden sonra ise diğer jüri üyeleri ne teklifte bulunacağını bilemedi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.