Justice Leauge filminin karakterleri ve özel güçleri

DC Comics'in efsane karakterlerinin bir araya geleceği Justice League filminin ilk fragmanı yayınlandı. Peki Justice Leauge karakterleri kimdir?

27 Mart 2017, Pazartesi 16:12
A A

Justice League filminin karakterleri ve özel güçleri...

Cyborg

Cyborg

Cyborg karakterinin özel güçleri ve yetenekleri: İnsanüstü hıza, güce, dayanıklığa vr uçma yeteneğine sahiptir. Bilgisayarlarla etkileşime girebilir. Elektronik gözü, görüş açısını insanüstü derecede çoğaltır. IQ seviyesi 170' e kadar çıkabilir. Sibernetik akciğerler sayesinde nefes almaya ihtiyaç duymaz.

Wonder Woman

Wonder Woman

Wonder Woman karakterinin özel güçleri ve yetenekleri: Wonder Woman, insan üstü güce ve hıza sahiptir. Aynı zamanda uçabilir ve kendini iyileştirebilme özelliğine sahiptir. Ateşe karşı dayanaklıdır. Kılıç, kalkani, mızrak gibi silahları kullanır.

Aquaman

Aquaman

Aquaman karakterinin özel güçleri ve yetenekleri: Fiziksel gücü 100-150 ton arasında. 370 km hızla yüzebilir. 1000 ton basınca dayanıklı. Normalin çok üstünde hızlı hareket ediyor.

Batman

Batman

Batman karakterinin özel güçleri ve yetenekleri: Batmanın bir gücü yoktur ama teknoloji sayesinde bu kadar iyidir onun dışında çok iyi karete bilir.

Flash

Flash

Flash karakterinin özel güçleri ve yetenekleri: Çok hızlı hareket eder. Süper hızlı reflekslere sahiptir. Titreşim gücü vardır.

Justice League filminin fragmanını izlemek için tıklayınız.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER WhatsApp'a 'sahte hesap' suçlaması