Justin Bieber, oyuncak ayılı pijamasıyla sokaklarda

Genç şarkıcı Justin Bieber, kendi moda markası Drew'dan vazgeçmiyor. Dışarı çıktığı her an üzerinde Drew marka bir parça olan Bieber, kendi markasının reklamını yine kendi yapıyor. Önceki gün Justin Birber, yine Drew marka bir kıyafet ile objektiflere yakalandı. Ancak bu kez üzerindeki pijamaydı.

08 Aralık 2019, Pazar 14:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Kanadalı şarkıcı Justin Bieber (25), 10 yıl önce ünlü olmuştu. Dinleyici kitlesi çocuklardan oluşan Justin’e ilgi, hayranları büyüdükçe azaldı. Müzik yerine moda kariyerine yönelen Justin, çıkardığı ‘Drew’ markasıyla çocukların renkli dünyasına hitap ediyor.

Justin Bieber'ın markasına Drew adını vermesinin nedeni ise göbek adının olması.

Sürpriz bir şekilde nişanlanıp kısa sürede de evlenen Justin Bieber ve Hailey Baldwin Bieber önceki gün Beverly Hills'te görüntülendi. 25 yaşındaki Bieber'ın üzerindeki kısa paçalı ayı figürlü pembe pijama ise dikkatlerden kaçmadı. Pijamasının üzerine çilek desenli bir sweatshirt giyen Bieber, yağmurdan korunmak için de pembe şapka taktı.

Bieber, kıyafet koleksiyonunda kaykay modasına ayak uydurmayı hedefliyor.

Pembeden gdiyor

Pembeden gdiyor

Bieber'ın 23 yaşındaki karısı Hailey Baldwin Bieber ise üzerine bol gelen krem rengi kıyafetiyle giyim konusunda Bieber gibi ilginç zevklere sahip olduğunu gözler önüne serdi.

Justin Bieber, Drew markasının reklamını çoğu zaman kendi yapıyor. Eşi Hailey Baldwin Bieber da, Justin'in tasarladığı kadın kıyafetlerini giyerek eşine destek oluyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Gül temalı Alexander McQueen sergisi