Justin Bieber ve Hailey Bieber'ın aşk kronolojisi

Daha dün gözümüzün önünde evlendiler ve sanki Hollywood'da tanışıp birlikte olan bir çift gibi geliyorlar. Fakat Justin Bieber ve Hailey Baldwin'in genç yaşlarına rağmen 10 yılık geçmişini unutuyoruz. Hailey Bieber ve Justin Bieber, Hailey'nin babası sayesinde henüz o 13 yaşındayken tanıştılar, ikisinin hayatına farklı insanlar girmesi, birbirlerine unutmalarına hiçbir zaman yetmedi. Çünkü Hailey ona yıllardır aşıktı. İşte Hollywood'un en genç evli çiftlerinden Justin Bieber ve Hailey Bieber'ın geçmişten günümüze aşk kronolojisi!

12 Mayıs 2020, Salı 12:16 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
2009

2009

Justin Bieber’e aşık olan ve 12 yaşındayken ünlü şarkıcı ile babası yapımcı ve yönetmen Steve Baldwin sayesinde tanışan Hailey Baldwin, birlikte çekilen ilk fotoğraflarında bile fena halde çekingen görünüyor. Yani çiftin ilk karşılaşması 11 yıl önce Today Show'a dayanıyor. 

2011

2011

İlk tanışmalarının üzerinden geçen 2 yıl sonra, ikili ilk kez basın önünde görüldü. Hailey, Justin'in Never Say Never filminde görüldü. O sene Justin Bieber ve Selena Gomez'in ilişkisi doğrulanmıştı. 

2014

2014

Hailey Baldwin 2014'te Kendall Jenner ile olan arkadaşlığını güçlendirdi. Kendall ve Justin bu yıllarda yakın arkadaştı. Üçlü ilk kez 2014'ün Kasım ayında New York'ta görüştü. Hailey o zamanlar henüz aralarında hiçbir şeyin olmadığını belirtiyor. Hailey, ilk kez Justin'in Instagram'daki yeni yıl fotoğrafında görülmüştü. 

2015

2015

Hailey Bieber, 2015'te onun için iyi bir arkadaş olmaya çalıştığını belirtiyor. Hailey, o yıl ikinci kez Justin'in Instagram profilinde görüldü. Justin, fotoğraf çektiklerini zanneden Hailey'nin kulağına parmağını sokuyordu.

2016

2016

2016'ya resmi olarak hiçbir şey açıklamayan çift, o yıl Instagram'a öpüşürken görüldükleri bir video yükledi. Hiçbir şey henüz 'o kadar ciddi' değildi. Hailey'e göre işler halen karışıktı. Justin ise o yıllarda bir ilişki için çok 'meşgul' olduğundan ve çok fazla sorumluluğunun olduğundan dem vuruyor. 

2018

2018

2018'de Justin Bieber Sofia Richie ile bir ayrıl bir barış yaptıktan ve Selena Gomez ile tamamen ayrışmayı başardıktan sonra Hailey Baldwin ile bir araya geldi. Geçmişi geride bırakıp geleceğe bakma kararı aldılar. İkili, bu süre zarfında oldukça az iletişime geçmiş. 2018'in Haziran ve Temmuz aylarında öpüşürken görüldüler. Justin Bieber'ın Instagram takipçileri, ikilinin artık sözlendiklerini biliyordu. Eylül ayında ise New York'ta gizlice evlendiler. Haberler çıktığı anda, çifte yakın kaynaklar evliliği ve aralarındaki gerçek aşkı doğruladılar. Kasım ayında Hailey, Instagram'da Baldwin olan soyadını Bieber olarak değiştirdi. 

2019

2019

Instagram'da açıkladılar, resmi olarak açıkladılar ve artık ikili Vogue kapağındaydı. İkili, evlenene kadar cinsel olarak çok da bir şey yaşamadıklarını açıkladı. 2019'un Kasım ayında Justin Bieber, her şeyi bir adım daha ileri götürerek bir sonraki adımlarının 'bebek' olduğunu açıkladı. Ardından Kuzey Carolina'da ikinci düğün geldi. Düğünde neredeyse tüm ünlü dostları vardı. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hiçbir sorun yokken insan sıkılır mı? Heyecan yaşamak için ilişki bitirilir mi?