Justin Bieber'ın eşini paparazzilerden koruma çabası dikkat çekti

Geçtiğimiz ay paparazzileri eşinin etek altı fotoğraflarını çekmekle suçlayan şarkıcı Justin Bieber, bu konudaki tedbirini bir an bile elden bırakmıyor. Yeni yöntem bulan Bieber, eşi Hailey Baldwin'i otomobile kadar arkasından sarılarak götürdü.

04 Mayıs 2021, Salı 14:56 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Paparazzileri eşinin etek altı fotoğraflarını çekmekle suçlayan ünlü şarkıcı Justin Bieber, önceki gün Miami'de Hailey Baldwin ile birlikte görüntülendi. Ünlü şarkıcı eşini, kapıda kendilerini bekleyen otomobile kadar sarılarak götürdü.

OTOMOBİLE BÖYLE GÖTÜRDÜ

OTOMOBİLE BÖYLE GÖTÜRDÜ

Yeni saç modeliyle dikkat çeken 27 yaşındaki Bieber ile eşi Hailey Baldwin Bieber, yürüyüş sırasında bir dakika bile birbirlerinden ayrılmadılar. Geçen ay paparazzileri eşinin etek altı fotoğraflarını çekmekle suçlayan, bir keresinde de onlarla tartışmaya giren Bieber, Baldwin'i korumak için yine alışkanlığından vazgeçmedi.

KORUMA ORDUSU

KORUMA ORDUSU

Justin Bieber ile Hailey Baldwin Bieber, bir koruma ordusu tarafından çembere alındı. Justin Bieber, Hailey Baldwin Bieber'ı araca bindirdikten sonra kendisi de aceleyle yanına oturdu. Bieber ve Hailey Baldwin'İn o anları da paparazzilerin objektiflerine yakalandı.


Ünlü şarkıcı Justin Bieber, yeni albümü 'Justice' için Batı Hollywood'daki bir mekanda parti vermişti. Kutlamaya Hailey Baldwin Bieber ile birlikte özel bir araçla gelen Bieber'ın çıkıştaki keyifsiz hali dikkat çekmişti.

GAZETECİLERE TEPKİ GÖSTERDİ

GAZETECİLERE TEPKİ GÖSTERDİ

Bieber, parti çıkışında eşinin eteğinin altını çekmeye çalıştıklarını düşündüğü gazetecilere tepki gösterdi.

Araçtan inerek muhabirlerin yanına giden Justin Bieber, "Çocuklar siz onun eteğinin altından fotoğraf mı çekiyordunuz?" ifadelerini kullandı.

Gazetecilerden, "Neden birisi onun eteğinin altından fotoğraflarını çeksin? Bunu neden yapalım? Herkes kenarlarda duruyordu" yanıtını alan şarkıcı, ardından otomobiline geri binerek, oradan ayrıldı.


Her ne kadar sık sık paparaziler tarafından görüntülense de Justin Bieber'ın bu meslek grubuyla arası her zaman da iyi olmadı. Bieber, daha önce de paparazziler yüzünden kendisini baskı altında hissettiğini belirtmişti. Bieber "Paparazzilerden nefret ediyorum. Onlar ellerinde kameraları olan avcılara benziyor" demişti. Bieber, 2011 yılında verdiği röportajda "Eğer biri sizi takip ediyorsa bu suçtur. Ama bu kişinin elinde kamera varsa sorun değilmiş gibi düşünülüyor. Ama bu konuda ben böyle düşünmüyorum" demişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Pınar Altuğ ve Merve Boluğur'a binlerce lira para cezası!