Justin Timberlake'in özür dilediği kadınlar: Sıra eski sevgilisi Britney Spears'ta

İnişli çıkışlı bir kariyer yolculuğu sürdüren Britney Spears, hem hakkındaki belgeselle yeniden gündeme geldi hem de 20 yıl önceki 'defterler' yeniden açıldı. Hakkında yayınlanan belgeselin ardından 1998 ve 2002 yılları arasında sevgili olduğuJustin Timberlake, eski sevgilisi Britney Spears'tan özür diledi. Daha önce de eşi Jessica Biel ve Janet Jackson'dan da özür dilemişti.

13 Şubat 2021, Cumartesi 12:07 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
20 yıl sonra aklına geldi

20 yıl sonra aklına geldi

39 yaşındaki iki çocuk annesi Britney Spears'ın hayatını konu alan Framing Britney Spears adlı belgeselin ardından ilk gençlik dönemlerindeki sevgilisi olan Justin Timberlake de sessizliğini bozdu. Jessica Biel ile iki çocuklu bir evlilik sürdüren Timberlake, yaptığı bir sosyal medya paylaşımıyla 20 yıl önceki sevgilisi Britney Spears'tan özür diledi.

Timberlake şöyle dedi:

Timberlake şöyle dedi:

Mesajları, yorumları ve birçok şeyi gördüm ve açıklama yapmak istedim. Sergilediğim davranışların sorunlara yol açtığı dönem için pişmanım. Doğru olan şeyi yaparak konuşmadığım için üzgünüm. O anlarda yetersiz kaldığımın ve pek çok insanın bundan faydalandığının farkındayım. Britney Spears ve Janet Jackson’dan özellikle özür diliyorum. Her ikisi de değer verdiğim ve saygı duyduğum kadınlar. Çuvalladığımı biliyorum”

Peki Janet Jackson'dan neden özür diledi?

Peki Janet Jackson'dan neden özür diledi?

Justin Timberlake, 2004'teki Super Bowl'daki performansında kendisine eşlik eden şarkıcı Janet Jackson'ın elbisesini yanlışlıkla açarak sağ göğsünün görünmesine neden olmuştu. Jackson'ın kariyeri o günden sonra düşüşe geçerkeni Timberlake yükselmeye devam etmişti.

Justin Timberlake ile Britney Spears, 1998 ile 2002 yılları arasında sevgili olmuşlardı. Çift, o dönem magazin basınının gündeminden hiç inmiyordu.

Bu konuya yabancı değil

Bu konuya yabancı değil

Sosyal medya üzerinden özür dilemek Justin Timberlake'in yabancı olmadığı bir konu aslında. Timberlake, adı aldatma söylentilerine karıştığı dönemde de eşi Jessica Biel'den özür dilediğini bir sosyal medya paylaşımıyla duyurmuştu.

Rol arkadaşıyla el ele görüntülendi

Rol arkadaşıyla el ele görüntülendi

Justin Timberlake, 2019 yılında Palmer adlı yapımda birlikte rol aldığı Alisha Wainwright ile New Orleans'ta bir barda el ele görüntülenmişti. Bu görüntülerin ardından Timberlake, eşini aldattığı iddialarıyla gündemin ilk sıralarına yerleşmişti.T imberlake daha sonra sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımda karısından özür dilemişti. Mesajında, yapabildiği kadar söylentilerden uzak durmaya çalıştığını belirten Justin Timberlake bu son olayların sevdiği insanları yaraladığını yazdı.

"Harika karımdan özür dilerim"

"Harika karımdan özür dilerim"

Timberlake, maksadını aşan bir davranış sergilediğini belirterek "Ama bırakın açık olayım. Rol arkadaşımla aramızda hiçbir şey olmadı. O gece çok fazla sarhoştum ve sergilediğim davranış nedeniyle pişmanım. Bunu daha iyi bilmeliydim. Bu, benim oğluma bırakmak istediğim örnek değil." dedi. Timberlake "Harika karımdan ve ailemden, onları böyle utanç verici bir durumda bıraktığım için özür dilerim" yazarak, iyi bir eş ve baba olmaya odaklandığını bunun için de elinden gelenin en iyisini yapacağını belirtti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hafta sonu kısıtlamasını sıkılmadan geçirmek için: Eşinize sorabileceğiniz 10 eğlenceli soru