Juventus Kulübü Başkanı Andrea Agnelli, dördüncü kez baba oldu

Bu yıl Cristiano Ronaldo'yu kadrosuna katarak tüm dikkatleri üzerine çeken Juventus Kulübü Başkanı Andrea Agnelli, dördüncü kez baba oldu

05 Kasım 2018, Pazartesi 09:12 Son Güncelleme:
A A

Agnelli'ye bu mutluğu yaşatan kişi; uğruna iki çocuğunun annesi Emma Winter'dan boşandığı Türk sevgilisi Deniz Akalın. 

Geçen yıl mayıs ayında Agnelli'yi üçüncü kez baba yapan ve Livia Selin adını verdikleri kızlarını dünyaya getiren Deniz Akalın'ın yine bir kızı oldu.

Çift, kızlarına Vera Nil adını verdi.

İtalyan basının 'Yalan Rüzgarı' yorumunu yaptığı ilişkinin kahramanlarından Andrea Agnelli, bu ilişki yüzünden 10 yıllık eşinden; Deniz Akalın da, İtalyan iş insanı uğruna, Juventus Pazarlama Müdürü olan Francesco Calvo'dan boşanmıştı. 

Agnelli'nin annesinin, "Deniz'le evlenirsen seni 100 milyar dolardan mahrum ederim" dediği, ancak Akalın'ın ikinci bebeğe hamile olması nedeniyle yumuşadığı konuşulmuştu.

Ancak çift, ikinci bebeklerini kucaklarına almalarına rağmen halen evlenmedi.

DENİZ AKALIN KİMDİR?

DENİZ AKALIN KİMDİR?

Deniz Akalın, Türkiye'de sırasıyla Notre Dame de Sion ve Üsküdar Amerikan Lisesi'ni bitirdi. Üniversite için yurt dışını tercih eden Akalın, önce Princeton Üniversitesi'nde sanat tarihi okudu, üzerine Bocconi Üniversitesi'nde master yaptı.

Bir dönem Londra'daki dünyaca ünlü müzayede evi Christie's'te çalışan 32 yaşındaki Deniz Akalın, devamında bir süre de Four Seasons Otelleri'nde görev yaptı.

Deniz Akalın'ın eski eşinden de 2 yaşında bir kızı var.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.