Kaçırıp tecavüz etti!

Kaçırıp tecavüz etti!

Kaçırıp tecavüz etti!

19 Nisan 2010, Pazartesi 12:09 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bursa’dan kandırarak kaçırdığı genç kızı önce İzmir’e götüren daha sonra Ankara’ya getirirken yolda tecavüz eden bir kişi, genç kızı arkadaşlarına teslim etti. Şüphelinin arkadaşları tarafından da bir eve kapatılarak 2 gün süreyle tecavüze uğrayan genç kız AŞTİ’de polis tarafından bulunarak ailesine teslim edildi. Polis, genç kıza tecavüz ettiği iddia edilen zanlıları gözaltına aldı.

Gamze D. (21) adındaki genç bir kızın geçen hafta Bursa’da kaybolduğunun ailesi tarafından polise bildirilmesinin ardından, genç kızın ablası Bircan A. kız kardeşinin cep telefonundan Yasin adındaki bir kişiye ulaştı.

Telefonda görüştüğü Yasin’e Keçiörendeki bir alışveriş merkezinde buluşmak üzere randevu veren Bircan A, söz konusu alışveriş merkezine gelerek durumu Ankara polisine bildirdi.

Bunun üzerine alışveriş merkezine gelen ekipler, kafetaryada bulunan Ergün T. ile dolmuş şoförü oldukları öğrenilen Yasin Ü. ve Arif P’yi gözaltına aldı.

Zanlılardan Ergün T.’nin genç kız hakkında bilgi sahibi olduğunu ve AŞTİ’de amcasının oğlu Yasin T’nin yanında olduğunu söylemesi üzerine polis Ergün T’yi de yanına alarak AŞTİ’ye gitti. Burada gözaltına alınan Yasin T, genç kızın yolcu bekleme salonunda olduğunu söyleyerek yerini gösterdi. Gamze D. polisler tarafından bulunurken, zanlılar ifadeleri alınmak üzere emniyete götürüldü.

Polis merkezine götürülen genç kız ifadesinde, kendisini Bursa’dan kandırarak kaçıran kişinin Ankara’da bir kargo firmasının sahibi olan Serkan Y. olduğunu, Bursa’dan İzmir’e götürdüğünü oradan da Ankara’ya getirdiğini ve yol boyunca kendisine kamyonda defalarca tecavüz ettiğini söyledi. Genç kız, Ankara’ya geldikten sonra Serkan Y’nin kendisini Yasin T.’ye verdiğini ve onunda kapattığı evde 2 gün süreyle arkadaşlarıyla birlikte tecavüz ettiğini öne sürdü. Genç kızın ifadeleri doğrultusunda harekete geçen polisler söz konusu kargo şirketine giderek Serkan Y’yi de gözaltına aldı. Zanlılar sorgularının ardından adliyeye sevk edildi.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bakan Selçuk, Türk Dil Bayramı'nı kutladı