Kaderin değişim zamanı: Ay tutulması geliyor

19 Kasım’da Ay tutulması Boğa burcunda gerçekleşecek. Eski ve geçmişte yaşanan birçok olayı bir film gibi düşünerek, artık eski duyguların geride kaldığını düşünmeye başlayacaksınız. Yaratıcılığınızı çok iyi kullanacağınız ortamlarda bulunacaksınız. Filiz Özkol'dan haftalık burç yorumları...

14 Kasım 2021, Pazar 10:40 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
KOÇ: FİNANS EVİNİZDE SÜRPRİZLER VAR

KOÇ: FİNANS EVİNİZDE SÜRPRİZLER VAR

Maddi konularla ilgili düşüncelerinizde abartıya kaçmamalısınız. Duygusal güvene ihtiyacınız olduğu bir dönem içindesiniz. Finans konularında yapacağınız araştırmaların size sağlayacağı özel durumlar mevcut. İçinizde biriken enerjiyi bir yerlere kanalize etmek zorundasınız. Aşırı uçlarda davranışlar gösterebilirsiniz.

BOĞA: KENDİNİZİ BAŞTAN YARATIYORSUNUZ

BOĞA: KENDİNİZİ BAŞTAN YARATIYORSUNUZ

Ay tutulması sizin kişisel ve fiziksel evinizde gerçekleşiyor. Kendi gücünüzü çevrenize ispat etmek isteyeceksiniz. Fikirlerinizi ateşli bir şekilde savunuyor kimseye şans vermiyorsunuz. Öfkelerinizi de görsel yaşamaktan yanasınız. Yaşamı kendi yöntemlerinize göre sorguluyor, olayları içinizde saklamaktan hoşlanmıyorsunuz.

İKİZLER: ÖZLEMLERİNİZE KAVUŞUYORSUNUZ

İKİZLER: ÖZLEMLERİNİZE KAVUŞUYORSUNUZ

Ay tutulması ruhsal evinizde gerçekleşiyor. Sezgilerinizi doğru kullanacağınız dönem. Kazançlarınızı artıracak yeni bir performans hazırlığı içindesiniz. Özlediğiniz çalışma alanlarına kavuşmak için yeterli nedenleriniz var. Sabırsız fakat kendinize güvenen tavırlarınızla başarıyı kucaklayacaksınız.

YENGEÇ: YENİ İŞ TEKLİFLERİ VAR

YENGEÇ: YENİ İŞ TEKLİFLERİ VAR

Kaygıları bir kenara bırakmalı ve başaracağınız işlerden kaçmamalısınız. Sorumluluklarınızın bilincinde olduğunuz için ay tutulması sayesinde çevrenizden gelecek iş tekliflerine karşı hazırlıklı olmalısınız. Seçici davranıyor ve yeniliklere karşı direnç gösteriyorsunuz. Bazı alışkanlıklarınızı aşmanın kolay olmadığının farkındasınız. Bağlantılarınız doğru ilerliyor.

ASLAN: MESLEĞİNİZDE ZİRVEYİ ZORLUYORSUNUZ

ASLAN: MESLEĞİNİZDE ZİRVEYİ ZORLUYORSUNUZ

Ay tutulması kariyer evinizde gerçekleşiyor. Mesleki başarınızı perçinleyici konumlar içindesiniz. Yüksek hedefleriniz var. Planladığınız atılımları kolay bir şekilde gerçekleştirecek gücünüzün farkındasınız. Yeni ortaklıklar gündeme gelecek. İş başarınız arttıkça, başarılı işler ayağınıza gelecek.

BAŞAK: SEZGİLERİNİZ ARTIYOR

BAŞAK: SEZGİLERİNİZ ARTIYOR

Beklediğiniz haberler olumlu bir şekilde size ulaşıyor. Ruhsal gelişiminiz için duygusal konulara gereksiniminiz var. Akıllı kişilerle yapacağınız fikir alışverişinden karlı çıkacağınız için sezgileriniz sizi yanıltmayacak. Tanışacağınız kişilerin fikirlerinden etkilenmeniz mümkün. Aklınızı doğru kullanıyorsunuz.

TERAZİ: DEĞİŞİM VE DÖNÜŞÜM ZAMANI

TERAZİ: DEĞİŞİM VE DÖNÜŞÜM ZAMANI

Ay tutulması karşıt finans evinizde gerçekleşecek. Duygularınızın kafanızı karıştırmasına izin vermemeli ve bazı olayları içinizden yargılamalısınız. Kişiliğinizi güçlendirecek ve egonuzu ortaya çıkaracak işler peşindesiniz. Her kafadan bir ses çıkabilir ve sizi yönlendirmeye kalkabilirler. Planlarınızı gizli yapmalısınız.

AKREP: İLİŞKİ AYRILIKLARI GÜNDEMDE

AKREP: İLİŞKİ AYRILIKLARI GÜNDEMDE

Cesur ve radikal kararlarınıza arkadaşlarınız destek verecek. Kendinizi ve mesleki olaylarınızı sorgularken; biraz da geçmiş hayallerinizi yeniden irdeleyecek, karşınıza çıkan ve gözünüzden kaçan fırsatları tekrar değerlendireceksiniz. Kişisel yeteneklerinizin fark edilmesi ve ön plana çıkabilmeniz için geçmiş imkanlarınız tekrar gündeme gelecek.

YAY: ÇEVRENİZİ YENİLİYORSUNUZ

YAY: ÇEVRENİZİ YENİLİYORSUNUZ

Ay tutulması sağlık ve ruhsal evinizde gerçekleşiyor. Hedefleriniz yüksek fakat egonuzu doğru kullanmalısınız. Şimdiye kadar açığa vurmadığınız düşüncelerinizi, birlikte iş yaptığınız kişileri uzaklaştırma pahasına ifade etmeye başlayabilirsiniz. Çevrenize karşı nazik olmalısınız. Sağlığınıza daha fazla önem verin.

OĞLAK: AŞK HAYATINIZ SÜRPRİZLİ

OĞLAK: AŞK HAYATINIZ SÜRPRİZLİ

Ay tutulması aşk ve sosyal evinizde oluyor. İlginç karşılaşmalara hazır olun. Gireceğiniz ortamlarda ani gelişen olaylar olacak. Sosyal ilişkilerinizin temellerini sağlam bir şekilde kurmalısınız. Sosyal hayatınızın yoğun olmasından dolayı karşılaşacağınız kişilerden olumlu etkileneceksiniz. Bulunduğunuz alanlarda ön plana çıkacaksınız.

KOVA: AİLENİZ TESTTEN GEÇİYOR

KOVA: AİLENİZ TESTTEN GEÇİYOR

Ailevi konularda duygusal hareket ettiğinizi siz de fark ediyor fakat önleyemediğiniz hisleriniz yüzünden, öfkeli ve hatalı davranıyorsunuz. Evinizle ilgili olumlu planlarınızı yaşama geçirmek için önemli günlerdesiniz. Sizinle aynı fikirde olmayanların sizi eleştirmesine izin vermediğiniz sürece problem olmayacağını bilmelisiniz.

BALIK: İLETİŞİMİNİZ GÜÇLENİYOR

BALIK: İLETİŞİMİNİZ GÜÇLENİYOR

Ay tutulması yakın ilişkilerinizi etkileyecek. Bu dönemde deneyimlerinizden yararlanacaksınız. Bulunduğunuz ortamlarda lider özelliğiniz ön planda olacak. İş yapacağınız ve birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda duygusal bağlarınız güçlenebilir. Dostlarınız ve yakın çevrenizi testten geçirirken, gerçek dostlarınızla birlikte olmayı yeğleyeceksiniz.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kova burcuna asla söylenmemesi gereken 7 şey