Kadın bacaklarını McDonald's amblemi sanan anne oğlunu müstehcen tişörtle okula gönderdi

Kadın bacaklarını McDonald's amblemi sanan anne oğlunu müstehcen tişörtle okula gönderdi

McDonald's ambleminin benzerini ve 'Bunu seviyorum' sloganını kullanarak cinsel göndermede bulunan tişört bir annenin eline geçince ulusal çapta haber oldu

11 Nisan 2018, Çarşamba 11:34 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
ABD'nin Teksas eyaletinde yaşayan Shelly McCullar, geçen hafta ilkokul öğrencisi oğlunu bir 'McDonald's tişörtü' giydirerek okula gönderdi.

Fastfood restoran zincirinin baş harfi 'M'nin simgelendiği sarı logo ve hemen altında 'Bunu seviyorum' sloganının yer aldığı tişörtte McCullar ailesi için her şey normal görünüyordu.

Oysa tişörtte resmedilen aslında bir 'M' değil topuklu ayakkabı giymiş bir çift bacaktı.


'ÇOCUKLARIMIN NE GİYDİĞİNİ TAKİP EDECEĞİM'


İlkokul öğrencisi Anthony'nin müstehcen bir tişört giymekte olduğu öğretmenlerinin de gözünden kaçtı ancak akşam eve döndüğünde annesi durumun farkına vardı ve sosyal medya hesabından bir özür mesajı paylaştı.

McCullar, Facebook'taki iletisinde "Öğretmenler ve personelden özür diliyorum. Söz veriyorum, bundan sonra çocuklarımın ne giydiğini takip edeceğim" dedi.

'Kazanın' nasıl gerçekleştiğini anlatan anne "Açıklığa kavuşturmak gerekirse çocuğumun böyle bir şey giymesine asla izin vermem. Bir arkadaşım bana giyilmiş kıyafetler verdi ancak bunları gözden geçirme şansım olmadı" dedi.

Annenin paylaşımı 100 binin üzerinde paylaşım aldı ve durum ABD'de haber bültenlerine konu oldu.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER ABD'de koronavirüs bilançosu ağırlaşıyor: Son 24 saatte 2 bin 255 yeni vaka