Kadın hentbolcular kulüp başkanını dövdü, olay karakolluk oldu

Türkiye Kadınlar Hentbol Süper Ligi'nde mücadele eden Antalya Anadolu Spor Kulübü'nde tatsız bir olay yaşandı. Kulüp başkanı Şenay Çaplık ile iki hentbolcu arasında fiziksel müdahaleye varan kavga yaşandı. Taraflar karakola gidip birbirlerinden şikayetçi oldu.

10 Kasım 2021, Çarşamba 15:01 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ajansspor ve Lidergazete'den Koray Geçgel'in özel haberinde yer verdiği olaya göre, Türkiye Kadınlar Hentbol Süper Ligi ekiplerinden Antalya Anadolu Spor Kulübü'nde kavga çıktı. Kavga, takımın sporcuları Kübra Akçayoğlu ve Yağmur Kaygusuz ile başkan Şenay Çaplık arasında yaşandı.

Başkan Çaplık, Yağmur Kaygusuz isimli oyuncuyla sorun yaşadığını anlattı. Çaplık, "Bir oyuncuyla sorun yaşadık ve tesisleri terk edip takımdan ayrılmasını istedim. O ayrılmak istemedi. Antrenörümüz de kalmasını isteyince olay çıktı" dedi.

Kavgaya karışan üçüncü isim Kübra Akçayoğlu ise, yaşananları şu cümlelerle anlatı:

Olay büyüsün istemiyoruz. Elimizde video kayıtları ve darp raporu var ama başkan şikayetini çekerse biz de çekeceğiz. 3 aydır para almıyoruz, göçebe hayatı yaşıyoruz.

Takımın antrenörü Ali İhsan Tekin ise yaşananları doğrulayarak şunları söyledi:

Olay anında orada değildim. Bittikten sonra haberi bana geldi. Şu anda başkana ulaşamıyoruz. Sporculara ceza verilip verilmeyeceğini bilmiyorum. Olay benim dışımda geliştiği için görüş bildirmem doğru olmaz.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER O'Sullivan az daha maçı kaçırıyordu: Kebap ve baklavaya dalmışım