Kadının kadına düşmanlığı: 7.5 aylık hamile olan Özge Özder'i kızdıran yorum

7.5 aylık hamile Özge Özder (42) önceki gün eşiyle bir fotoğrafını sosyal medyada paylaştı. Kadın takipçilerinden biri “Sadakatsiz'de hamileliğini saklayan Özge Özder yerine koyacak hiç mi oyuncu kalmadı?” yorumunu yaptı. Özge Özder, “Hayatım kadının kadına öfkesi, düşmanlığı ile geçti” diye cevap yazdı.

16 Ocak 2021, Cumartesi 09:54 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kanal D’nin reyting rekorları kıran dizisi ‘Sadakatsiz’in ‘Doktor Derya’sı Özge Özder, 2018’de Sinan Güleryüz ile evlenmişti. 7.5 aylık hamile olan 42 yaşındaki oyuncu önceki gün göbeğini açıkta bırakan bir fotoğrafını sosyal medyada paylaştı.

Kadın takipçilerinden biri “O kadar saçma ki! Dizide, kıyafetlerle hamileliğini saklayacak Özge Özder yerine koyacak hiç mi oyuncu kalmadı?” yorumunu yaptı. Bu sözler anne adayını kızdırdı.

Özge Özder şu karşılığı verdi:

Nasıl göründüğüm hep hemcinslerime dert. Erkeklerden negatif yorum gelmez. Hayatım kadının kadına öfkesi, hıncı, düşmanlığı ile geçti. Çok bilmişlik içeren hemcinslerimi hayatımdan ayıkladım. Ayrıca sizin başka derdiniz mi kalmadı?

Şikayetinizi yapım şirketine iletin. İşten çıkayım bu pandemide. Siz de rahat edin, göz zevkiniz de. Gerçi kadrosuna aldıkları bir kadını hamile kaldı diye işsiz bırakacak insanlarla çalışmıyorum çok şükür.

Ali KESER

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Cenk Küpeli, Demet Şener'in köpeğini getirdi