Kadınlar için Modası Geçmeyen Trendler

Kadınların her zaman gardırobunda bulundurması gereken, modası hiç geçmeyecek trendler hem her daim kolayca şık olmanızı sağlarken, modanın ötesinde tarzınızı süsleyebilirsiniz.

16 Haziran 2021, Çarşamba 11:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Blazer Ceket

Blazer Ceket

Gardırobunuzda bulunan hemen her kıyafeti daha şık gösterecek blazer ceketler, hem klasik hem de zamansız parçalardan biri olarak karşımıza çıkıyor.

Kot pantolon ve düz tabalı ayakkabılarla gündelik olarak kullanabileceğiniz blazer ceketler; yüksek topuklu ayakkabılar ve kolyelerle şık bir akşam yemeği için de ideal olabilir.

Kırmızı Ruj

Kırmızı Ruj

Moda akımları değişse de, modası asla geçmeyecek olan bir diğer parça elbette kırmızı ruj. Teninize, saç renginize ve giyim tarzınıza uygun olan tonda seçeceğiniz bir kırmızı ruj ile görünüşünüzü anında değiştirebilirsiniz. 

Bir kırmızı ru ile spor giyindiğinizde görünüşünüzü yükseltebilir ya da göz alıcı bir gece elbisesini daha da dikkat çekici bir hale getirebilirsiniz.

Siyah Elbise

Siyah Elbise

Gardırobunuzda bulunan sade, siyah bir elbiseyi, kullanacağınız aksesuarlar ve farklı stillerdeki ayakkabılarla gideceğiniz yere uygun hale getirebilirsiniz.

İster bir iş yemeği, ister arkadaşlarla geçirilecek bir gün, ister bir kutlama olsun, siyah bir elbise her zaman tam kararında olacaktır.

Deri Ceket

Deri Ceket

Bir klasik olan deri ceketler, daha sert ve çekici bir görünüm elde etmeyi garanti etmelerinin yanı sıra uzun yıllar boyunca zamansız parçalar olarak gardıroplarımızda yerlerini korumaya devam edecek gibi görünüyorlar.

Kot Pantolon (Jeans)

Kot Pantolon (Jeans)

1800’lü yılların sonlarında üretilmeye başlanan kot pantolonlar, bugün neredeyse hepimizin gardırobunda yer alıyor. Vücut tipinize ve stilinize uygun bir kot pantolonu farklı stillerdeki aksesuar, ayakkabılar ve kıyafetlerle kullanarak gittiğiniz her yere uygun hale getirebilirsiniz.


Trençkot

Trençkot

Stilin vazgeçilmezlerinden biri olan trençkotlar, modası geçmeyen parçalar arasında yer alıyorlar. Özellikle farklı stillere ve renklere kolaylıkla uyum sağlayabilen açık kahve tonlarındaki ve taba rengindeki zamansız trençkotlarla klasik ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz. 

Küçük Küpeler

Küçük Küpeler

Ne giyerseniz giyin uyum sağlayacak küçük, zarif bir çift küpeyle her zaman yalın ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz. İnci, altın ya da gümüş, bu minimalist küpeleri gündelik hayatınızda da, özel bir gecede de kullanabilirsiniz.

Beyaz Spor Ayakkabılar

Beyaz Spor Ayakkabılar

Özellikle son yıllarda daha fazla tercih edilmeye başlanan beyaz spor ayakkabılar, modası geçmeyen parçalar arasında yerlerini aldılar.

Süssüz, sade bir çift beyaz spor ayakkabıyla giyebileceğiniz kıyafetlerin neredeyse bir sınırı bulunmuyor.

Beyaz Tişört / Gömlek

Beyaz Tişört / Gömlek

Kot ya da kumaş pantolonlarla, farklı stillerdeki etek ve ceketlerle kullanabileceğiniz sade beyaz bir tişört ya da gömlek, her gardıropta olması gereken ve modası hiç geçmeyecek parçalardan biri.

Kalem Etek

Kalem Etek

Tıpkı siyah bir elbise gibi, kalem etekler de her zaman şık görünmenizi sağlayacak, modası geçmeyen parçalardan biri. Sade bir tişört, kot ceket ve spor ayakkabılarla gündelik bir görünüm elde edebileceğiniz ya da inci küpeler ve ipek bir gömlekle bir akşam yemeğine katılabileceğiniz kalem etekler, çok yönlü kullanım imkanı sunuyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Moda ikonu olunur mu, doğulur mu?