Kadınlara en çok zevk veren erojen noktalar

Kadınların en hassas noktalarını bildiğinizi düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz! Bazen aklınıza bile gelmeyen erojen bölgeleri bulunabilir. Eğer partnerinize unutulmaz bir cinsel deneyim yaşatmak istiyorsanız, kadınların en çok zevk aldığı bu noktaları bilmenizde fayda var. /ÖZEL

11 Kasım 2021, Perşembe 11:27 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1-KALÇA

1-KALÇA

Ön sevişme sırasında kalçanın ne kadar önemli olduğunun pek çok kişi farkında değil. Kalça kadınlar için çok hassas bir alandır ve dokunuşlarınıza olumlu tepki verecektir. 

2- PARMAK UÇLARI

2- PARMAK UÇLARI

Yumuşak tene sahip kadınların parmak uçları son derece hassastır. Parmak uçları dokundukları her sıcaklığı ve dokuyu algılayabilir. Onları çok hassas yapan sinir uçları var. Yani tüm gün yazıyorsa veya ellerini çok sık kullanıyorsa, parmak uçlarına hafif bir dokunuş ya da masaj yapabilirsiniz. Gerisini hayal gücünüze bırakıyoruz.

3- BEL

3- BEL

Kadınların bel kısmı çok hassastır. Sevgilinizin bel kısmına masaj yapabilir veya hafif dokunuşlarla uyarabilirsiniz. Nazik bir gıdıklama da bazen harikalar yaratır.

4- İÇ BİLEK

4- İÇ BİLEK

İç bilek çevresindeki deri çok ince ve hassastır. İç bilekteki küçük öpücükler anında partnerinizi tahrik edecektir. 

5- SAÇ DERİSİ

5- SAÇ DERİSİ

Saç derisi bu hem erkekler hem de kadınlar için ortak bir erojen noktadır. Partnerinizin saç derisine hafifçe masaj yapmanız, onu rahatlatacak ve uyaracaktır. Bunun nedeni, kafa derisinin her ikisi de erojen bölge olan kulak ve ense arasında olmasıdır. 

6- KARIN

6- KARIN

Bunu çok az kişi biliyor olabilir. Bir kadının karın bölgesi erojen noktalarla doludur. Kadın karnındaki kaslar pelvise bağlıdır. Bu yüzden, karnın ortasına ve kenarlarına dokunmanız, güzel bir tepkiyle karşılaşmanızı sağlayabilir. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hangi burçla ne konuşulmalı?