Kadınların arkasına bakmadan kaçtığı 6 erkek davranışı

Kadınların nefret ettiği erkek davranışlarını sık sık onların ağzından dinliyoruz. Ancak biz erkekler bir türlü ikna olmuyor gibiyiz. Neleri atlıyoruz, neden bir türlü dikiş tutturamıyoruz biz kez daha gözden geçirmek istedik. Kadınların görünce arkasına bile bakmadan kaçtığı birkaç davranıl var ve biz bunları ısrarla yapmaya devam ediyoruz. Kadınların soğuduğu erkek davranışları deyince aklınıza ilk olarak cinsellik gelmesin. Kadınlar birazdan sayacağımız davranışlar karşısında gerçekten arkalarına bakmadan kaçıyor. Test edildi, denendi, onaylandı.

19 Eylül 2020, Cumartesi 14:11 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
 1.Olmadığımız biri gibi davranmak

1.Olmadığımız biri gibi davranmak

Bir düşünün; sizce de eninde sonunda kim olduğunuzu öğrenmeyecek mi? Tabii ki öğrenecek. Eğer kendinizi bir başkası gibi tanıtırsanız o zaman karşınızda bırakacağınız tek izlenim ne yapacağını, nasıl davranacağını bilemeyen bir kaybedenler kulübü üyesi olduğunuzdur. Onun olmanızı istediği tipi oynamak daha işin başında onun sizden nefret etmesine neden olur. Kendiniz olun.

 2.Kadınların korkulu rüyası: "Ben senin babanım"

2.Kadınların korkulu rüyası: "Ben senin babanım"

Bu hataya sakın ama sakın düşmeyin. Hiçbir olgun kadın babası rolünü oynayacak erkeği sevgilisi olarak kabul etmez. Fikrin kendisi bile korkutucu iken bir de sizin sürekli akıl veren, üstünlük taslayan tavır ve tutum içinde olmanız sadece itici görünmenize neden olur. Onun babası değil, arkadaşı, dostu olun. Ve tabii unutmadan; eğer bir ilişkide baba rolünü oynayacak erkeği arayan bir kadınla beraberseniz ufak adımlarla uzaklaşmanızda yarar var.

 3.Aşırı alkol sonucu sarhoşluk

3.Aşırı alkol sonucu sarhoşluk

Erkek erkeğe eğlenirken kız arkadaşınız da yanınızda olabilir. Gece hep beraber dışarı çıkıldığında aşırıya kaçan içkili aktiviteler sonunda, sırf falanca arkadaşınız son shot için size meydan okudu diye, küfelik olmayın. Neden mi? Çünkü 18 yaşındayken yapılan bu tip derebeylik faaliyetler olgun erkeklerin geride bıraktığı ve gülümseyerek andığı anılardır. Erkek arkadaşını aynı bir anne gibi eve götürmek her kadın için utanç vericidir.

4. Bir ergenlik aktivitesi daha, oyun oynamayı abartmak

4. Bir ergenlik aktivitesi daha, oyun oynamayı abartmak

Aynı durum bilgisayar oyunları için de geçerli. Konsol oyunlarını seven kızlar da vardır ve oyunu adeta kendi yazmış gibi oynayanlarıyla her an tanışabilirsiniz. Fakat ekranın karşısında dokuz saat boyunca takılı kalırsanız ya da kız arkadaşınız orada değilmişçesine sağa sola öfkelenerek hararetli bir ergen gibi davranırsanız bir gün arkanızı döndüğünüzde onun orada olmadığını görebilirsiniz. Bizden söylemesi...

 5.Abartılı anlatımlar

5.Abartılı anlatımlar

Bu durum güçlü kol kaslarından, dün arabayla nasıl kaza geçirdiğinize kadar her konuda geçerli olabilir. Kabarık cüzdanlar, tişörtten fırlayan pazular ya da geçen gün o adama nasıl ağzının payını verdiğiniz konusundaki yersiz hikayeler kız arkadaşınızı bir buzdolabına dönüştürür. Kadınlar kendine güvenen, sakin, ağırbaşlı erkekleri severler. Ne yaptığını ve ne istediğini bilen tavırlar size her zaman kazandırır. Abartıdan her zaman uzak durun.

 6.O kadar "cool"sunuz ki yanınıza yaklaşılmıyor

6.O kadar "cool"sunuz ki yanınıza yaklaşılmıyor

İşte erkeklerin düştüğü en büyük hatalardan biri. "İlk hamle benden gelmesin, sonra fiyakayı çizdirmeyelim" derken karşınızdaki kadın muhtemelen şunu düşünüyor olacak: Ya o gün keyfiniz yok ve yanlız kalmak istiyorsunuz ya da kendinizi ağırdan satmaya çalışan budalanın birisiniz. Güler yüz ve samimiyet her zaman benimsemeniz gereken tavırlar olmalı. Kendi köşesinde surat asan cool erkeği oynamak ilişkinize yabancılaşmanıza neden olur. Çocuksu tavırlar da aynı sonucu doğuracaktır. Bir ilişki 7/24 gülümseyerek geçmez tabii ki ama orta yolu bulmalısınız.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İlk buluşma kıyafetiniz ona ne mesaj veriyor?