Kadınların bir erkekte aradığı 9 şey

Kadınların hayallerindeki erkeği ararken, bir erkekte ne isteyip ne istemediğini bilmesi önemlidir. Biriyle ilişkiye girmeden önce ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi anlamak, bu kriterlere uyan biriyle tanışmanızı sağlayacaktır. Kişiliğinize ve aşka bakış açınıza gerçekten uyan bir erkek bulma sürecinde size çok zaman kazandıracak. Potansiyel partneriniz için de yararlıdır, böylece neye ihtiyacınız olduğunu da anlayacaktır. Çoğu kadının hayallerindeki erkeği ararken ne istediğini bilmiyorsanız, kadınların bir erkekte aradığı bu 9 şeyi öğrenin.

20 Ağustos 2021, Cuma 10:27 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
GERÇEK NEZAKET

GERÇEK NEZAKET

Nezaket bir ilişkide uzun bir yol kat eder. Size karşı nazik ve saygılı davranan biriyle birlikte olmak daha keyiflidir. Birbirinize karşı nazik olmak üzerine kurulu bir ilişkiniz varsa, anlaşmazlıklar ortaya çıktığında daha iyi manevra yapabileceksiniz.

MALİ BAĞIMSIZLIK

MALİ BAĞIMSIZLIK

Bir kadın gerçekten bir erkekle inşaat yapmak istiyorsa, mali açıdan güvende olması gerekir. Bu, onun evin geçimini sağlayan tek kişi olmasını istediği anlamına gelmez, ancak muhtemelen ondan mali olarak sorumlu olmak da istemez.

SAĞLIK VE HİJYEN

SAĞLIK VE HİJYEN

Her kadın kendine özen gösteren ve fiziksel görünümünü koruyan bir erkek ister. Temiz olmak ve hatta harika kokmak, bir kadın için çekici olmanın büyük bonus noktalarıdır. Muhtemelen hijyeni kötü olan bir adamdan daha kötü veya daha büyük bir sonuç yoktur.

MİZAH ANLAYIŞI

MİZAH ANLAYIŞI

İyi bir kahkaha ve mizah anlayışı, herhangi bir erkeği bir kadın için sonsuz derecede daha çekici kılabilir. Her kız, mizah anlayışını kazanacak kadar onu anlayan ve yüzünü güldürmek için çaba sarf eden bir erkeği sever. İyi bir mizah anlayışı, başlangıçta birbirini tanıma buzunu kırmak için de harikadır.


SOSYAL, ARKADAŞ CANLISI

SOSYAL, ARKADAŞ CANLISI

Bir erkek, onu arkadaşlarıyla tanıştırmaya başlarsa, bir kızın gerçekten ondan hoşlandığından emin olabilir. Bir erkeğin sosyal ve arkadaş canlısı olması ve arkadaşları ve ailesiyle iyi olmaya çabalaması harika. Ayrıca arkadaşlarının ve kendine ait bir sosyal çevresinin olması onun için sağlıklıdır, böylece ilişkideki her iki insanın da ayrı bir yeri ve sağlıklı zamanı olur.


ÖZGÜVEN

ÖZGÜVEN

Bir erkekte özgüvenden daha seksi bir şey yoktur. Herhangi bir kadın, kusurları veya tuhaflıkları ne olursa olsun, kendinden emin bir erkek ister. Bir erkek yakışıklı olabilir, ancak kendine güvenmiyorsa, kadınlar sonunda ona olan çekiciliğini kaybedebilir.

KİMYA

KİMYA

Bir kadın, bir erkekle kimyası olup olmadığını anında bilir. Kimya sahte olamaz - yani eğer hissediyorsa, bu aralarında gerçek bir bağlantı olduğu anlamına gelir. Bir erkek gözlerinin içine derinden baktığında ya da doğru zamanda doğru şeyi söylediğinde hissettiği o açıklanamaz kıvılcım.


BAĞLILIK

BAĞLILIK

Sadakat olmadan, aşk bağlantısında sağlam bir temel yoktur. Bu nedenle, sadık ve sadık bir erkek bulmak, herhangi bir kızın ihtiyaç ve arzuları listesinde en önemli önceliktir. Sağlam bir sadakatle, harika bir ilişkinin başlangıcı olan bir güven ve dürüstlük bağı kurabilirsiniz.

DOSTLUK

DOSTLUK

Her şeyden önce, bir kadın onu en iyi arkadaşı gibi sevecek bir erkek arıyor. Romantizm ve şehvetli çekicilik harika ve ikisi arasında büyük bir enerji yaratacak; ama gerçek bir arkadaşlık, bir erkeğin bir kadına nasıl davrandığını ve saygı duyduğunu, harika durumlar ve zorlu durumlar aracılığıyla etkiler.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İlişkide yalnız hissetmemek için ne yapılmalı?