Kadınların erkeklerde itici bulduğu 10 kıyafet

Hep erkeklerin kadınlarda itici bulduğu kıyafetleri konuşuyoruz. Peki ya kadınların erkeklerde beğenmediği kıyafetler? Aşağıdaki kıyafetleri en azından ilk buluşmada giymemenizi öneriyoruz.

22 Nisan 2021, Perşembe 10:25 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Derin v yaka üstler

Derin v yaka üstler

V yaka üstler erkeği çekici gösteriyor; fakat derin yaka tişört, gömlek ve kazak erkeklerin özensiz görünmesine hatta özgüveni düşük görünmesine neden oluyor ki kadınlar özgüveni yüksek erkeklerden hoşlanırlar.


 Mini şortlar

Mini şortlar

Erkeklerin de yazın sıcaklarında konforlu ve stil sahibi şortları giymesi hakkıdır; fakat erkek şortu boyu ne olmalı sorusunun cevabı oldukça hassas. Çünkü kadınların erkeklerde itici bulduğu giyim tarzları arasında mini şortlar bulunuyor. Şort giymekten vazgeçemem diyorsan diz hizasında şortlar seçmelisin. Bacakların inceyse hafif bol şortlar, kalınsa duble paça modeller tercih etmelisin.

 Parmak arası terlikler

Parmak arası terlikler

Parmak arası terlikler de kadınlar tarafından en az mini şort kadar itici bulunuyor. Tabi hoşlandığın kadın ayak fetişi olan biriyse durum değişebilir!


 Esprili ve sloganlı tişörtler

Esprili ve sloganlı tişörtler

Kadınların erkeklerde itici bulduğu giyim tarzları arasında sloganlı tişörtler de bulunuyor. Bu tişörtlerle onun dikkatini çeken şey sen olmazsın, tişörtünün verdiği mesaj olur. Kadınların reklam panosuna benzettiği ve çocuksu bulduğu bu tişörtlerin yerine sade tişört tercih etmelisin.

  Tişört üzerine yelek

Tişört üzerine yelek

Yelek kadınların erkeklerde çekici bulduğu parça olsa da bu sadece takım elbise içinde geçerli oluyor. Kadınlar için tişörtün üzerine yelek giymek komik bir görünüm ortaya çıkarıyor.

 Bol takım elbiseler

Bol takım elbiseler

Klasik giyinmekten hoşlanan veya klasik giyinmeye mecbur olanların gardıroplarının vazgeçilmezi olan takım elbiseler, kadınların erkeklerde çekici bulduğu giyim tarzıdır; fakat emanet gibi duran takım elbiseler çekicilikten çok uzaktır.

 Pembe tonlarındaki kıyafetler

Pembe tonlarındaki kıyafetler

Elbette erkek veya kadınlar için renk sınırlaması yapmak doğru değildir; fakat erkek giyimi söz konusu olduğunda pembe renk kıyafetler itici görünüme neden olabiliyor.


Boncuk bilezikler, aksesuarlar

Boncuk bilezikler, aksesuarlar

Erkekler de kadınlar kadar aksesuar tutkunu olmaya başladı. Bazı erkekler için havalı ve tarz görünmenin yolu aksesuar kullanmak; fakat kadınlar çok fazla takıp takıştıran erkeklerden hoşlanmıyor.

 Dar pantolon ve taytlar

Dar pantolon ve taytlar

Kadınların erkeklerde itici bulduğu giyim tarzları arasında dar pantolon ve taylar da bulunuyor. Erkeklerin çoğunun kadınlarda itici bulduğu tayt, kadınlar tarafından da erkeklerde itici bulunuyor, hatta tayt giyen erkekler cinsel yönelimleriyle ilgili önyargılara hedef olabiliyorlar.


Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Tüm zamanların en ikonik 14 elbisesi