Kadınların erkeklerden beklediği davranışlar

Kadınların çok karmaşık gibi görünen istekleri, onları doğru okuduğunuzda çok basit olabilir. İşte biraz gayret, biraz çaba, çokça anlayışla karşı cinsten beklediğimiz davranışlar…

30 Mayıs 2018, Çarşamba 10:44 Son Güncelleme:
A A
Düşünceli hediyeler

Düşünceli hediyeler

Eğer kadınların sadece mücevher sevdiğini düşünüyorsanız, gerçekten yanılıyorsunuz. Lafın arasında sevdiğini söylediği bir şeyi, hiç beklemediği bir anda alıp getirdiğinizde bir mücevherden daha fazla mutlu edecektir. Unutmayın, duygusal bir travmada kimse mücevherlerini saymaz.

Tahmin edilemezlik

Tahmin edilemezlik

Anında gelişen davranışlarınızı küçük şeyler üzerine kurun. Bir gün yolda yürürken "hadi yemeğe gidelim” demek bile, onu mutlu edecektir. Kadınlar bir sonraki adımı tahmin edemediğinde daha çok heyecanlanır. Ufak sürprizler yapın.

İlgi ve alaka

İlgi ve alaka

Çok fazla abartmadan, günde yüz kere aramadan ya da sürekli mesaj göndermeden de ilgili olabilirsiniz. Gün sonunda soracağınız samimi bir "günün nasıl geçti” sorusu bile işe yarayacaktır.

Pozitiflik

Pozitiflik

Duygusal olarak kötü hisseden bir kadın için teşvik ve motive edici cümleler, çok romantik olabilir. Sadece gülümseyin ve onu her şeyin yoluna gireceğine inandırın. Güzel duygular, daha da güzel duyguları beraberinde getirir, unutmayın.

Dürüstlük

Dürüstlük

Kadınlar, dürüstlük konusunda çok hassastır. Örneğin bir yere gitmek istemediğiniz zaman bahane uydurmak yerine "oraya gitmek istemiyorum çünkü bugün başka bir şey yapmak istiyorum” demeniz bile sırf dürüst olduğunuz için onu kızdırmayacaktır. Her zaman doğruyu söyleyin. Her zaman.

İnanç

İnanç

Özellikle kendine inanmadığı zamanlarda, ona inanan biri; her kadının ilgisini çeker. Yeni bir hobiye mi başlıyor? Ona yapabileceğini söyleyin. Yeni bir işe mi girmek istiyor? Ona yapabileceğini söyleyin. Ve bunu sadece söylemeyin. Ona gerçekten inanın.

Biraz ısrar etmek

Biraz ısrar etmek

Eğer bir kadın size hayır diyorsa, aslında hayır demiyordur. Ama unutmayın ki evet de demiyordur. Böyle durumlarda yapmanız gereken, onu ikna etmeye çalışmak ve isteğinize cevabın kesinlikle "evet” olmasını sağlamak. Ölçüyü kaçırmamaya dikkat edin.

Espiri yeteneği

Espiri yeteneği

Bilim adamları gülümsemenin en doğal afrodizyak olduğunu söylüyor. Onu gülümsetmek için şakalar yapın. Tabii onun kırmızı çizgilerini aşmadan.

Saygı

Saygı

Eğer hâlâ kadınları erkeklerden daha güçsüz buluyorsanız, kadınlar hakkında hiçbir şey bilmiyorsunuz demektir. Ona hak ettiği değeri verin ve bunu yapmaktan çekinmeyin. İlişkide mutluluğun anahtarı iki tarafın da birbirine saygı duymasında.


kadinvekadin.net

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.