Kadınların erkekte seksi bulduğu 7 fiziksel detay

Kadınların erkeklerde seksi bulduğu özellikleri hiç düşündünüz mü? Tamam, siz kendinizi ayna karşısında çok beğeniyorsunuz, karın kaslarınızı sıkıp sıkıp bakıyorsunuz. Peki ya detaylar? Çekici erkeğin fiziksel özellikleri kadınların gözünde hangileri? Yani eğer heteroseksüel bir erkekseniz, genelde kadınların sizi nasıl bulduğuna daha çok dikkat edersiniz. Bugün, kadınlara çekici gelen erkekl tiplerini inceleyeceğiz. İşte kadınların erkekte seksi bulduğu 7 fiziksel detay.

28 Ağustos 2020, Cuma 14:34 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
 Elmacık kemikleri

Elmacık kemikleri

Yüksek elmacık kemikleri erkeğin yüzüne ciddiyet katar. Böyle bir erkek gördüğünde kadınlar özgüvenli ve güçlü bir erkek olduğunu düşünür.

Damarlar

Damarlar

Fiziksel bir çalışmadan sonra genellikle damarlar görünür hale gelir. Bu nedenle damar görüntüsü güç ve dayanıklılık ile özdeşleştirilir. Ayrıca damarlar erkek vücuduna doku eklediği için de kadınlar tarafından seksi bulunur.

 İlginç ama yara izleri

İlginç ama yara izleri

Başta garip gelebilir ama yara izleri sizi hasarlı bir ürün olarak göstermez. Çünkü kadınlar savaş yaralarınızın ardındaki hikayelerden etkilenirler. Ayrıca size gizem, sağlamlık ve erkeklik havası verir. Liverpool Üniversitesi tarafından yapılan araştırma; kadınların yara izlerini, cesaret ve sağlıkla ilişkilendirdiğini belirtti.

 Kalın kaşlar

Kalın kaşlar

Bir çift kalın kaş kadınlar tarafından gerçekten beğenilen bir şey. Dağınık ve karmaşık görünenlerden bahsetmiyoruz. Gözlerinizi ortaya çıkaran kalın kaşlarınız sayesinde, gözlerinize dikkat çekebilir ve bakışlarınızla kadınları etkileyebilirsiniz. Ve unutmayın ki; erkeklik hormonunun en önemlisi testosteronun en belirgin hali vücudunuzdaki tüylerdir.

  Gri saçlar

Gri saçlar

Gözlük gibi gri saç da olgunluk ve tecrübenin göstergesidir. Son zamanlarda büyük bir çevrimiçi buluşma sitesi tarafından yapılan bir ankete göre, kadınların yüzde 72'si gri saçların 'seksi' ve 'çekici' olduğunu belirtti. Saçlarınız genç yaşta grileşmiş olsa bile, bu görünüme sahip olmak size duyulan güveni artırıyor. Dikkat edin, boyanmış saçlardan bahsetmiyoruz. 


 Optik gözlük

Optik gözlük

Stockholm Üniversitesi tarafından yapılan bir araştırmaya göre kadınlar, gözlük takmayan erkeklere oranla, takanları daha fazla ilgi çekici buluyor. Peki bunun nedenini hiç düşündünüz mü? Gözlük aslında bir zeka belirtisi. Ve kadınlar zeki erkekleri sever. Pazularınızın büyüklüğünden önce, size üstünlük sağlatacak şey beyninizdir!

 Kaslı vücutttansa fit vücut

Kaslı vücutttansa fit vücut

Genellikle kadınları etkilemek için herkes Channing Tatum gibi kaslı olmak gerektiğini düşünüyor. Ama aslında bu doğru değil! Çünkü kadınlar büyük pazılardan ve çok fazla karın kasından neredeyse hiç etkilenmiyor. Onun yerine yağsız, sağlıklı ve fit bir vücut kadınlara daha çekici geliyor. Yani dememiz o ki, bir kadınla birlikte olabilmek için çok fazla kas çalışarak vakit kaybetmenize gerek yok! Tabii siz de kadınlardan Allessandra Abrosio olmasını beklemiyorsanız!


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bu 13 maddeden 7’si sana fena halde tanıdık geliyorsa şunu bil: “Sen Aşıksın Arkadaş”