Kadınlar nerelerinden zevk alır? Mutlu bir cinselliğe giden yolda yapmanız gerekenler!

Daha önce kadınların en hassas noktaları hakkında bilgi sahibi olduysanız, biz de bu yazımızda süreci anlatacağız ve yönünü şaşırmış ellerinizin ve dudaklarınızın kadın vücudunun nerelerinde dolaşması gerektiği hakkında yol göstereceğiz. | Özel

02 Kasım 2021, Salı 16:09 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Çiftlerin cinsellikten daha fazla haz almak, birbirlerinin bedenlerini keşfetmek için zamana ihtiyacı vardır. Birbirine vakit ayıran, karşıklıklı konuşan çiftler, yatakta daha fazla mutlu olur.

Cinsellikte sonuçtan ziyade süreç önemlidir. Bu nedenle çiftlerin birbirlerinin haz noktalarını bulması için birbirlerine dokunmaları gerekir. Dokunan, dokunulduğunda karşısındaki kişiye hissettiğini sözlü ya da davranışsal olarak aktaran insanlar yatakta mutluluğa da açıktır.

Zevk almaya önce beynimizle başlıyoruz. Beynimiz cinselliğe ne kadar hazırsa vücudumuz da o kadar istekli oluyor. Şehvet dolu bakışlar, cinselliğe davet eden ama zarif ve tatlı sözler beyni cinselliği düşünmeye yöneltiyor.

Kadınların saçları dokunulmaya ve okşanmaya fazlasıyla duyarlı. Sevdiğiniz kadının saçlarına yumuşak hareketlerle dokunup, kokusunu içine çektiğinizde, ona sıcak nefesinizi hissettirecek kadar yakın olduğunuzda onu baştan çıkarmaya başladınız demektir. Tabii ki tüm bu davranışlar sırasında onun tepkilerine de dikkat etmeniz gerekir.

Bir kadınla sevişirken, ön sevişme esnasında boynuna yumuşak öpücükler kondurabilir, dilinizi kullanarak onunla temas kurabilirsiniz ama zamanlamaya ve şiddetine dikkat etmeniz gerekir. Henüz havaya girmeden çok fazla dilinizi kullanmak ve aşırıya kaçan emme kadına zevk vermekten ziyade, itici gelebilir. Bu nedenle siz onu öperken boynunu nasıl hareket ettirdiğine, davetkar olup olmadığına bakmanız gerekir. Eğer sizi itiyorsa, burada çok fazla durmamaya dikkat edin. Ayrıca boyun çok hassas bir bölgedir. Bu nedenle bir kadının boynunu öperken onda istemediği bir iz oluşmasına yol açabilir, onu dışarıya çıkarken zor durumda bırakabilirsiniz.

İşte cinsellik sırasında erkeklerin hiç aklına gelmeyen önemli bölge: Sırt!

Sırt bölgesi kadınların en çok tahrik oldukları bölgelerin başında gelir. Sırt masajı ile başlayan, tahrik edici okşayış ve öpücüklerle devam eden temas, en iyi ön sevişme yöntemlerinden biridir.

Kadınlar, dudaklarına parmak uçlarıyla dokunmayı bilen erkeklere tam not veriyor. Ön sevişme esnasında hafif dudak dokunuşları, cinselliğin ısısını iyice artırdığı anlarda öpüşmeyi bilen erkekler kazanıyor.

Hem ön sevişmede hem de orgazm sırasında bir kadına daha fazla zevk vermek istiyorsanız, kadınların meme uçlarını ve çevresini unutmamanız gerekiyor. Son derece hassas olan meme uçları belirgin hale gelmişse, karşınızdaki kadın tahrik olmuş demektir. Ancak buraya yoğunlaşırken dikkat edin, eğer istemiyorsa, canını acıtmayın.

Şimdi kadınların vücutlarındaki en hassas yere, genital bölgesine geliyoruz. Buradaki en belirgin haz noktalarını açıklıyoruz...

Ayrıca kadınlar genital bölgenin üstünde kalan kasık bölgelerine de dudaklar ile dokunulmasından zevk alırlar... Tam göbek deliğinin altındaki bölgede dolanmanız onların hoşuna gidecektir.

Kadınların genital bölgesindeki haz noktalarını tek tek incelemeye başlamadan önce size ilginç bir bölge söyleyelim. Kadınlar popolarına dokunulmasından da çok hoşlanırlar. Buraya iki elinizle yapacağınız hafif bir masaj, size güzel bir cinselliğin kapısını aralayabilir. Sevişme sırasında kalçaların sıkılması hazzı artırır.

Şimdi sıra geldi kadınların genital bölgelerindeki 4 ana haz noktasına...

İşte kadınlarda bilimsel olarak kanıtlanmış, genital bölgelerindeki 4 en önemli haz noktası!

Ancak unutmayın, bu bölgeler ön sevişme olmadan dokunulduğunda kadında ağrıya ve acıya neden olabilir. Bu nedenle bu bölgelerin öncelikle genital sıvılarla yeterince kayganlaşmış olması gerekir. Kadının ön sevişme ile uyarılması bunu sağlar.

  • C noktası (Clitoris): İngilizcede clitoris (klitoris) kelimesinden gelir. Burada 8000'e yakın sinir lifi bulunur. Vücutta penis dahil başka hiçbir bölgede bu kadar hassas nokta bulunmadığının altını çizelim. Ancak bu bölge çok hassas olduğu için kadın yeterince ıslanmadıysa, uyarılma kadında ağrıya, acıya yol açabilir. Kadın ön sevişme sırasında yeterince uyarıldıktan sonra dokunulmaya hazır hale gelir. Sevişme sırasında bu bölge asla ihmal edilmemelidir.
  • G noktası (Grafenberg noktası) Vajinal kanalın girişinde iç tarafta, mesanenin 1 veya 2 cm üzerinde bulunur. Bu bölge son derece zor keşfedilir. Doğru bir penetrasyon sırasında veya kadın ancak belli bir seviyede uyarıldıktan sonra ortaya çıkar.
  • U noktası (Urethra noktası): Ürethra kelimesinin İngilizce karşılığından adını alır. Vajinanın üst kısmında idrar çıkışının her iki tarafında bulunur. Çok hassas bir nokta olan U noktası, G noktası ile birlikte uyarıldığı zaman kadın çok daha fazla zevk alır.
  • A noktası: Vajinal kanalın en sonunda yer alır. Cinsellikte penetrasyon sırasındaki bası ve basınç artışı kadını cinsel olarak uyarır.

Bu haber ilginizi çekebilir: Efsane mi gerçek mi: G noktası nasıl bulunur?

Sağlık içerikleri sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (2 Kasım 2021)