Kadınların sıklıkla gördüğü 5 erotik rüya

Kadınların hemen hemen hepsi rüyasında ünlü biriyle birlikte olmuş ya da kız arkadaşını öptüğünü görüp korkuyla uyanmıştır... Peki bu rüyalar ne anlama geliyor? İşte yanıtı   

03 Mayıs 2017, Çarşamba 09:16 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Rüyada bir ünlüyle birlikte olmak Rüyada ünlü biriyle birlikte olmak gerçek hayatta eksikliğini duyduğunuz bazı değerlerin varlığının habercisi... Birlikte olduğunuzu gördüğünüz bu ünlü kişi sizin için kaliteyi temsil ediyor.  

Bir başka deyişle ihtiyacınız olan şey daha iyi şartlarda yaşamak... Ayrıca kendinize güveninizin de sonucunu bu rüyalarda saklı. Bir diğer olasılık ise bu ünlüyü gerçekten arzuluyor olmanız. Yani sadece rüyada değil günlük yaşantınızda da onu gerçekten istiyorsanız, rüyalarınıza girmesi çok doğal...  

Kalabalıkta sevişmek Eğer kalabalık bir yerde herkesin önünde seviştiğinizi görüyor ve bundan keyif alıyorsanız, bu sizin bastırılmış cinsel dürtülerinizin olduğunu gösteriyor. 

Eğer bu durum sizi rahatsız ediyorsa cinselliğinizden utanıyor, suçluluk duyuyor ve bir türlü denge kuramıyorsunuz demektir. Günlük hayatta kendinizi daha iyi ifade edebilmenin yollarını arasanız iyi olur. 

Kız arkadaşınızın sevgilisiyle sevişmek Dostunuzun erkek arkadaşı ya da eşiyle birlikte olmak rüya da olsa pek de hoş bir durum değil. Hemen paniğe kapılıp onu gerçekten istediğinizi düşünmeyin. Böyle bir rüya hayatınızda gün geçtikçe eksilen tutku ve tatminin habercisi.  

Kendinize rüyada gördüğünüz ve en çok hoşunuza giden şeyi sorun: Gerçek hayatta sahip olmadığınız bir şey olursa şaşırmayın... 

Patronunuzla sevişmek Bunun anlamı patronunuza aşk beslediğinizin bir göstergesi değil elbette. Çünkü rüyanızda patronunuzla birlikte olmak bir tür güç hesaplaşmasından ibaret. İş hayatınızda aldığınız sorumluluklar bir yana kendinizi güçsüz hissetmenizin bilinç altınıza yansıması...  

Yani bir tür denge kurabilmek için beyninizin size oynadığı bir oyun... Rüyanızda iğrenç bir adamla birlikte oluyorsanız bu sizin kendinizi yargıladığınız anlamına da geliyor. Ket vurduğunuz duygularınızın vücut dilinizle rüyalarınızda açığa çıkması da diyebiliriz.  

Başka bir kadınla sevişmek Rüyada başka bir kadınla sevişmek sıkça görülen bir durum. Eğer eşcinsel değilseniz böyle rüyalar görmek, eşcinsel olduğunuzu göstermez. Bir kadının size dokunması içinizdeki kadının daha çok ortaya çıktığını gösterir.  

Ayrıca daha fazla şefkate ihtiyacınızın olduğu da bir başka gerçek. Bu yüzden erkeklerle birlikte olduğunuz için yanıldığınızı sanmayın, sadece daha romantik birine ihtiyacınız var. İsteklerinizi uygun bir dille partnerinize söylemenizde fayda var.   

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Evde sivilce maskesi yapımı: Sivilce kurutucu maske tarifleri