Kadir Doğulu: Neslihan’la aramızdaki mesafe zor

Kadir Doğulu, eşi Neslihan Atagül’ün dizi çekimleri için Bodrum’da olması hakkında konuştu. Kadir Doğulu, “Aramızdaki mesafe zor. Ama birbirimize duyduğumuz özlem, daha kaliteli vakit geçirmemize sebep oluyor" dedi.

07 Ekim 2020, Çarşamba 14:40 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kadir Doğulu önceki gün Etiler’de görüntülendi. Oyuncu, eşi Neslihan Atagül’le çok beğenilen bir çift olması hakkında, “Çok teşekkür ederiz, ‘güzellik gören gözlerde’ denir ya öyle... Onların gönülleri temiz ve güzel ki güzellik görüyorlar” dedi.

Doğulu, eşinin dizi çekimi için Bodrum’da olması hakkında da şunları söyledi:

Evet, mesafe zor. Evli bir çiftin iki ayrı şehirde yaşaması zor ama bu zorluğun bir de güzelliği var. Birbirimize duyduğumuz özlem ve hasret, daha kaliteli vakit geçirmemize sebep oluyor. İkimiz de işimizi layığıyla yapmaya çalışıyoruz. O Bodrum’da, ben de burada devam etmeye çalışıyorum. Bu enerjiyi gücü verene şükürler olsun. İnsan severek yaptığı işler bulursa kendine, hiçbir zaman yorulmak ne bilmiyor. Ama arada zihnen ve bedenen de dinlenmek lazım.

Behlül Aydın'ın haberine göre; ünlü oyuncu ayrıca yeni bir dizi projesinin yolda olduğunu söyledi:

Sözleşme sürecini bitirmek üzereyiz. Ocak ayında açıklama yapabileceğiz. Onun dışında yapımcılığını yaptığım bir film var, yurtdışında yayınlanacak.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Dilan Çiçek Deniz ve Alihan Aloğlu aşkının ilk fotoğrafı