Kadir İnanır'ın sağlık durumu hakkında hastaneden yeni açıklama

Geçtiğimiz cumartesi günü aniden rahatsızlanan ve sağlık ekipleri tarafından Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılan Kadir İnanır’ın sağlık durumu sevenleri tarafından merak ediliyor. Bir süredir tedavi altında olan emektar oyuncu Kadir İnanır’ın sağlık durumu hakkında hastaneden yeni açıklama geldi.

26 Kasım 2021, Cuma 10:24 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

20 Kasım’da aniden rahatsızlanan Kadir İnanır, Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırıldı. Beyin damarına pıhtı attığı tespit edilen İnanır, bir süre yoğun bakımda kaldıktan sonra nöroloji servisinde özel bir odaya alındı.

Daha sonra acil ameliyata alınan Kadir İnanır, başarılı geçen operasyonun ardından yeniden yoğun bakımda gözetim altına alındı.

Bir süredir yoğun bakımda tedavisine devam edilen usta oyuncu, dün öğleden sonra değerlerinin normale dönmesiyle birlikte servise çıkarıldı.

Usta oyuncudan gelen sevindiren haberi Pamukkale Üniversitesi Rektörlüğü, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla duyurdu.

Kadir İnanır'ın sağlığının iyiye gittiği kaydedilen açıklamada, "Üniversite Hastanemizde tedavi altında olan değerli sanatçımız Kadir İnanır, sağlık durumunun düzelmeye başlaması ile birlikte bugün yoğun bakımdan çıkarılıp normal servise alınmıştır.

Genel sağlık durumu iyi olup, uygulanmakta olan tedavisine servisteki odasında devam edilmektedir" ifadeleri yer aldı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Tuvana Türkay paylaşımlarıyla isminden söz ettiriyor