Kadir İnanır'ın sağlık durumu hakkında Meltem Cumbul'dan açıklama geldi

Dün gece aniden rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan Kadir İnanır’ın sağlık durumu hakkında meslektaşı ve yakın dostu Meltem Cumbul, sosyal medya sayfasından bir açıklama yaptı.

21 Kasım 2021, Pazar 10:51 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Muğla'nın Ortaca ilçesinde aniden rahatsızlanan Kadir İnanır, ambulansla Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine getirildi. İnanır'ın beyin damarında pıhtı atması sonucu rahatsızlandığı, duruma göre ameliyat edilebileceği öğrenildi.

Öte yandan, Kadir İnanır'ın yeğeni Levent İnanır'dan dayısının sağlık durumuna ilişkin açıklama geldi.

Levent İnanır, felç riski ve yoğun bakım iddialarının gerçek olmadığını belirtti.

Meltem Cumbul da sosyal medya hesabından Kadir İnanır'ın durumu hakkında şu paylaşımda bulundu; "Kadir İnanır'ın herhangi bir hayati tehlikesi bulunmamaktadır. 

Durumu stabil olmakla birlikte yalnızca tedbir amaçlı olarak doktorlar tarafından müşahade altında tutulmaktadır. Yanıltıcı bilgilendirmelere itibar edilmemesi kendisi ve ailesinin ricasıdır."

Denizli’de tedavisi süren sanatçı Kadir İnanır’ın sağlık durumuna ilişkin yeni açıklama geldi. Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kutluhan: "Bu beyin damar hastalığı seyri açısından hafif, gayet hasar vermeden atlatılabildiği gibi daha ağır sonuçlar doğurabildiğinden birkaç gün daha yakın takibi gerekmektedir.

Gerekli önlemler alınmış ve tedavisine başlanmıştır Denizli’de tedavisi süren sanatçı Kadir İnanır’ın sağlık durumuna ilişkin yeni açıklama geldi. Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kutluhan: "Bu beyin damar hastalığı seyri açısından hafif, gayet hasar vermeden atlatılabildiği gibi daha ağır sonuçlar doğurabildiğinden birkaç gün daha yakın takibi gerekmektedir. Gerekli önlemler alınmış ve tedavisine başlanmıştır


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Murat Yıldırım'dan evliliği hakkında itiraf