Kalk Gidelim dizisinde Cumhuriyet Bayramı coşkusu!

Kalk Gidelim dizisinde Cumhuriyet Bayramı coşkusu!

TRT 1 ekranlarının sevilen, usta oyuncu kadrosu ve güçlü hikayesiyle izleyicilerine keyifli anlar yaşatan, aile komedi dizisi “Kalk Gidelim” yüz yirmi altıncı bölümüyle ekranlara geliyor.

27 Ekim 2020, Salı 11:44 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

TRT 1'in sevilen dizisi Kalk Gidelim 29 Ekim Perşembe akşamı, 126'ncı bölümüyle ekrana gelecek. Cumhuriyet Bayramına denk gelen yeni bölümde, Cumhuriyet Bayramı da kutlanacak.

Kalk Gidelim 126'ncı bölümde neler olacak?

Kelle İsmail’in gelip kızına Samim’i isteyecek olması Samim’i oldukça germiştir. Günün sonunda İsmail’in Samim için getirdiği hediye bardağı taşıran son damla olmuştur. Samim herkese küsmüştür. Sevda’nın Perihan’dan aldığı zayıflama haplarını yuttuğundan kimsenin haberi yoktur. Sevda’da bir anda unutkanlık başlasa da Sevda durumu idare eder ve kaçamak cevaplar verir.

Eve tesisatçıları çağırıp boruları tamir ettiren Seyfettin’ le ustalar arasında adete savaş yaşanmaktadır. Seyfettin adamlara iş ahlakı derslerini verir. Dozu fazla kaçırınca da ortaya komik görüntüler çıkar. Meryem, yoğurthanede yoğurtların kaya gibi mayalanmasından sonra Ercan’a iyice güvenir. Ercan sayesinde işlerin düzeldiğini, Ercan’ın uğurlu geldiğini düşünse de Sadık, Ercan’ın hareketlerinden şüphelenmeye başlar.

Günler birbirini kovalar nihayet o büyük gün gelmiştir. Veli Demir ve Duru’nun organizasyonunda süslenen köy meydanında köye yakışır bir Cumhuriyet kutlaması yapılır. Seyfettin’in kutlamada yaptığı konuşma yine ders niteliğindedir.

Bu kutlu gece, Sadık Kahya’ nın herkesi efelendirmesiyle son bulur. Seyfettin en sonunda altınları bağışlayacağı yere karar vermiştir. Cumhuriyet kutlamalarının etkisiyle kararını vermiştir. Altınları daha önce saklamış olan Sevda’dan altınları çıkarıp vermesini ister. Sevda’daki unutkanlık bir kaç gün içinde o kadar çoğalmıştır ki değil küpü nereye sakladığını, ne küpü sakladığını bile unutmuştur ve hiç de hatırlayacak gibi değildir.

Kalk Gidelim yeni bölümüyle 29 Ekim Perşembe Saat 20.00’de TRT 1’de...;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Burcu Esmersoy'a dudak uçuklatan zam