Kamer Genç Meclis'e veda ediyor

CHP Sözcüsü Haluk Koç, partisinin 7 Haziran milletvekili aday lisetesini açıkladı. Koç, Kamer Genç ile ilgili soruya, 'Sevgili Kamer Genç'e geçmiş olsun diyorum. Ciddi ve ağır bir sağlık sorunu yaşıyor. Sonuçta kararın yüzde 80'ini parti üyeleri verdi. Herkesin bir burukluk hissetmesi gayet doğaldır' dedi. Kamer Genç, yeniden adaylık için başvurmamıştı

A A
Kamer Genç Meclis'e veda ediyor

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun memleketi Tunceli’de CHP’yi temsil edecek isimler değişti. Birinci sıra adayı emekli öğretmen Mehmet Ali Çelik, ikinci sıra adayı ise CHP liderinin danışmanları arasında yer alan Gürsel Erol oldu. CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç ve Hüseyin Aygün ise yeniden adaylık için başvurmamıştı. Kamer Genç’in  sağlık gerekçesi nedeniyle başvurmadığı belirtildi.

CHP Sözcüsü Koç, Genç ile ilgili soru üzerine yaptığı açıklamada, "Sevgili Kamer Genç'e geçmiş olsun diyorum. Ciddi ve ağır bir sağlık sorunu yaşıyor.  Sonuçta kararın yüzde 80'ini parti üyeleri verdi. Herkesin bir burukluk hissetmesi gayet doğaldır. Bu kırgınlıklar ve küskünlükler buruklukla ifade edilebilir" dedi.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Muzaffer Tekin'in cenaze törenine katılan isimler