Kamuflaj işe yaramadı

Bekir Saçar ile Görünen Adam köşesi bu hafta da magazin bombaları ile dolu

25 Mayıs 2019, Cumartesi 08:00
A A
KAMUFLAJ İŞE YARAMADI

KAMUFLAJ İŞE YARAMADI

Oyuncu Tuba Ünsal üç aydır iş insanı Caner Karaloğlu ile flört ediyor. Tuba’nın sevgilisi Caner, halen Elisabeth Mas ile evli ve 2.5 yaşında Mia adında bir kızı var.

Göcek’te tatil yapan Tuba ile Caner’i, Dalaman Havalimanı’nda gördüm. Tuba tanınmamak için başına şapka gözüne de güneş gözlüğü takmıştı. Sevgililer birbirlerine karşı son derece soğuk davranıyorlardı. Ya sevgili oldukları belli olsun istemiyorlar ya da tatil sorunlu geçmiş.

DİLAN BUSINESS SEVGİLİSİ EKONOMİK UÇTU

DİLAN BUSINESS SEVGİLİSİ EKONOMİK UÇTU

İbrahim Tatlıses’in kızı şarkıcı Dilan Çıtak ve uzatmalı sevgilisi Levent Dörter ile Antalya’dan İstanbul’a aynı uçakta geldik. Dilan, business bölümün son koltuğu olan 4 numarada, ben de hemen arkasındaki ilk ekonomi koltuğu olan 5 numarada sevgilisi Levent ekonomi 8E’de oturdu.

Sevgililer uçuş boyunca business ve ekonomi arasında birbirleriyle sohbet etti. Business’da boş koltuk da vardı. Acaba neden böyle uçtular çok merak ettim. Ya Levent çok cimri ya da Dilan çok cömert.

BAYRAM BAHANE TATİL ŞAHANE

BAYRAM BAHANE TATİL ŞAHANE

Manken ve sunucu Özlem Yıldız üç aydır kendisinden 10 yaş küçük iş insanı Levent Gül ile flört ediyor. Bir ay önce ayrılan sevgilileri 20 Mayıs akşamı Dalaman Havalimanı’nda gördüm. El ele, kol kola liseli aşıklar gibi öpüşüp koklaşıyorlardı.

Özlem ile Levent, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nı bahane edip hafta sonu keyifli bir tatil yapmışlar. Özlem tatilini güneşin altından hiç kalkmadan geçirmiş olsa gerek; teninin rengi sanki yaz sezonunun sonuymuş gibi bronzdu.

YOĞURDU ÜFLEYEREK YİYOR

YOĞURDU ÜFLEYEREK YİYOR

Oyuncu Burak Hakkı’nın 2.5 senedir birlikte olduğu sevgilisi Hara Pappa ile evleneceği sürekli magazin gündeminde. Ama işin aslı hiç de öyle değilmiş.

Ünlü oyuncunun yakın çevresi, başından bir evlilik geçen Burak’ın ikinci bir evliliğe hiç sıcak bakmadığını söylüyor. Hani derler ya “Sütten ağzı yanan, yoğurdu üfleyerek yer” diye. Burak da yoğurdu üfleyerek yiyormuş.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Şeyma Subaşı'dan o iddialara yanıt: Sadece gülümsüyorum