Kanuni'nin kızına yakın markaj

Rüstem Paşa küçük buldu, Beşiktaşlı çapkın futbolcu atağa kalktı

10 Ocak 2014, Cuma 08:31
A A

‘Muhteşem Yüzyıl’da ‘Kanuni’nin (Halit Ergenç) kızı,‘Rüstem Paşa’nın (Ozan Güven) eşi ‘Mihrimah Sultan’ıcanlandıran Pelin Karahan (29), Ekim 2011’de evlendiğispor hocası Erdinç Bekiroğlu’ndan geçen Kasım’daboşanmıştı.

Pelin Karahan ile yakınlaştığı söylenen OzanGüven 2 gün önce “40 yaşındayım. Kalkıp da 25’indebir kızla flört edecek kadar karaktersiz miyim?”açıklamasını yapmıştı

Dün sürpriz bir gelişme yaşandı.Beşiktaşlı futbolcu İbrahim Toraman (32), EtilerAkmerkez’in altındaki Paper Moon Restaurant’tagördüğü Pelin Karahan’ı yakın markaja aldı.

İbrahim Toraman başka bir masada oturan güzeloyuncunun yanına gidip tanıştı. Telefon numarasını da istedi. İkili bir süre sohbet etti

Pelin Karahan daha sonralokantadan ayrılıp mağazaları gezmeye başladı. İbrahimToraman da arkasından çıktı. Ama objektifleri görüncegeri adım attı.

Çapkın futbolcu 15 dakika sonra yenidenAkmerkez’e geldi. Alışveriş yapan Pelin Karahan ise aşksorularına, “Şu an hayatımda kimse yok. Ama aşka daküsmedim. Sağlam bir ilişki istiyorum” dedi.

İbrahimToraman da Mayıs’ta verdiği röportajda “Bir kadını eldeetmek için uğraşmam, ilk geceden birlikte olan kadınaiyi gözle bakmam” diye konuşmuştu.

Sıradaki haber yükleniyor...