Kanye West, Kim Kardashian-Drake ilişkisiyle ilgili konuştu

Rap'çi Kanye West, ABD'li şov yıldızı Kim Kardashian ve Rap şarkıcısı Drake'in yasak aşk yaşadığı dedikodularına ilk kez yanıt verdi

24 Eylül 2018, Pazartesi 15:29 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bir süredir Amerikan dedikodu kanallarında reality şov yıldızı Kim kardashian ile şarkıcı Drake’in ilişki yaşadığı konuşuluyordu. 

İki ünlünün Drake’in otomobilinde cinsel ilişkiye girdiği, Drake ile Kim Kardashian'ın kocası Kanye West arasındaki çekişmenin de bu nedenle başladığı iddiaları dile getiriliyordu.

Drake'in, Kim Kardashian’la ilişkiye girdiğini ‘In My Feelings’ adlı şarkıda dile getirdiği ve şarkıda Kiki denen bir kadından bahsettiği ortaya atıldı.

Kardashian’ın lakabının da ‘Kiki’ olması bu yasak aşk iddialarını güçlendirdi.

Kanye West, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: 

"İnsanlar söylenti uydurup senin karımla yattığını düşünürken senin hiçbir şey söylememen ve aynen devam ettirmen, benim ruhuma uymuyor. Diyelim benim Chicago'dayken Ranita adında bir kız arkadaşım olsaydı ve sen sonra Rihanna ile evlenseydin, ben içinde RiRi geçen şarlı yapmazdım...

Bunların nereden çıktığını bilmiyorum' desen de bunun için fazla zekisin dostum. Bunun nereden çıktığını biliyorsun. Ortalığı karıştıracak şeylerle kayıt yapmamalısın. Sana söylediğim gibi, ben (Drake'in kavgalı olduğu) Pusha'ya senin bebeğin, bebeğinin annesiyle ilgili bilgi vermedim, böyle bir şey yapmadım. Bunlar benden çıkmadı"

Kanye West'in bu açıklamayı yapmasının üzerinden 2 gün geçmesine rağmen, Drake'in bu açıklamalara ceap vermemesi ise dikkat çekti.

 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ünlü çiftin ikinci bebekleri dünyaya geldi