Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan'dan yeni yıl mesajı

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan'dan yeni yıl mesajı

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan'dan yeni yıl mesajı

31 Aralık 2019, Salı 12:40 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yasin KESKİN/KARACABEY,(Bursa),(DHA)-BURSA'nın Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Özkan mesajında, 2020 yılının hem ülkemiz hem de tüm dünya açısından sevginin, barışın ve hoşgörünün hâkim olduğu bir yıl olmasını temenni ederken, yeni yılda da kenti her yönden daha da ileriye götürmenin heyecanı ve gayreti içinde olacaklarını söyledi.

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, yeni yılla ilgili umut dolu bir mesaj yayımladı. Başkan Özkan mesajında, 2020 yılının hem ülkemiz hem de tüm dünya açısından sevginin, barışın ve hoşgörünün hâkim olduğu bir yıl olmasını temenni etti. 2019 yılının tüm dünya açısından çeşitli zorluklara sahne olduğunu anımsatan Özkan, yeni yılla birlikte üreterek, çalışarak, yepyeni başarı hikayelerine tanıklık edeceklerine inandığını ifade etti.

KARACABEY’İN GELECEĞİ İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ

“Acısıyla, tatlısıyla geride bıraktığımız 2019 yılının ardından, yeni umutlarla ve yeni hedeflerle 2020 yılına ulaşmanın heyecanını yaşıyoruz” diyen Başkan Ali Özkan, açıklamasında “2020 yılının sevincini tüm vatandaşlarımızla gönülden paylaşıyorum. 2020 yılının, ‘güzellikler şehri’ Karacabey’imiz için çok güzel bir yıl olacağına inanıyorum. Yeni yılda da tarım, turizm ve teknoloji arenasında kalkınmayı hedeflediğimiz 3T vizyonu çerçevesinde, Karacabey’imizin gelişimi adına ilk günkü heyecanla çalışmalarımıza devam edeceğiz. Dolayısıyla yeni yılda da kentimizi her yönden daha da ileriye götürmenin heyecanı ve gayreti içinde olacağız. Bu vesileyle yeni yılın başta Karacabey olmak üzere, ülkemiz ve tüm insanlık için kardeşlik duygusunun pekiştiği, hayırlı ve başarılarla dolu bir yıl olmasını diliyorum” ifadelerine yer verdi.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Karacabey Belediyespor, Kırşehir Belediyespor’a bileniyor