Karacabey Belediye Başkanı Özkan'dan muhtarlara ziyaret

Karacabey Belediye Başkanı Özkan'dan muhtarlara ziyaret

Karacabey Belediye Başkanı Özkan'dan muhtarlara ziyaret

16 Haziran 2021, Çarşamba 12:27 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yasin KESKİN/KARACABEY(Bursa),(DHA)-BURSA’da Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, belediye tarafından bakım ve onarımdan geçirilerek işlevsel hale getirilen Tabaklar ve Tavşanlı mahalle muhtarlıklarının olduğu kompleksi ziyaret etti.

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, belediye tarafından bakım ve onarımdan geçirilerek işlevsel hale getirilen Tabaklar ve Tavşanlı mahalle muhtarlıklarının olduğu kompleksi ziyaret etti. Ziyarette AK Parti İlçe Başkanı Ertem İşcan ve Büyükşehir Meclis Üyesi Murat Avinç de yer aldı. Tavşanlı Mahalle Muhtarı Süleyman Sarın ile Tabaklar Mahalle Muhtarı Cevdet Bilgin, ziyaret kapsamında Başkan Özkan ile istişarelerde bulundu.

DAHA PRATİK VE İŞLEVSEL HALE GELDİ

Başkan Özkan yaptığı açıklamada, “İlçemizde, merkez ve kırsalda tüm muhtarlıklarımızın çeşitli bakım, onarım ve çalışmalarına katkı sağlıyoruz. Bu alanda gelen talepleri, imkanlarımız çerçevesinde ve vatandaş için de en pratik olacak haliyle değerlendiriyoruz. İşte burada da daha önce faaliyet gösteren Tavşanlı mahalle muhtarlığımızın mobilyalarını ve donanımını yenileyerek hazır hale getirdik. Ayrıca hemen yanında, daha önce muhtarımızın kendi dükkânı olarak kullandığı Tabaklar Mahallesi muhtarlık ofisini de buraya kurduğumuz ofise aldık. Böylece iki muhtarlık yan yana hem kendileri hem de vatandaşlar için daha pratik bir hal aldı” dedi.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Karacabey’de Jandarma okul servis araçlarını denetledi